Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Roheliseks minevad puud ja põõsad toovad õue ka kõiksugu piilurid ja perverdid

Maanuse lemmikkoht - parajalt tihe põõsas, kuhu turvaliselt peituda.
jagamist

Seoses soojade ilmade tulekuga on aktiviseerinud ka kõiksugu perverdid ja piilurid, kes kinnitavad kui ühest suust, et pikk pime toas olemise aeg on läbi saamas ja tänu lehte minevatele puudele ja põõsastele saavad nad oma hobiga taas õue kolida.

„Jah, tore aeg on kätte jõudmas meile – puud ja põõsad kisuvad roheliseks ja pakuvad suurepärast varjumis- ja piilumisvõimalust,“ rõõmustab elukutseline pervert Maanus (52), kelle põhiliseks tegutsemisalaks on Nõmme piirkond Tallinnas.

Talv oli pikk ja piinarikas

„Sügisel ja talvel on meile kõige raskem aeg, sest esiteks ei saa kuskil end normaalselt varjata ja teiseks on paljalt õues viibimine sel ajal keeruline – objektid, mis muidu on ikka suuremad, paistavad külmaga väiksemad ja seetõttu satume siis end paljastades rohkem ka naerualuseks. Lisaks kimbutavad siis tegutsedes igasugused külmetushaigused, mis võivad nädalateks haigevoodisse sind lukustada“ selgitas Maanus.

„Praegu on esimesed puud ja põõsad peaaegu rohelised ja juba saab hakata valmis vaatama parimaid piilumis või ehmatamise kohti,“ märkis pervert. “Lisaks rõõm õues värske õhu käes viibimisest – mis saaks veel parem olla?”

Iga perverdi ja piiluri unistus – hooldamata põõsas.

Üllatav põhjus, miks veel on siiski vara

„Paljud ei tea seda aga tegelikult varakevadel nagu praegu, on veel pisut vara minna õue kas siis kellegi akna alla piiluma või kuskile põõsasse end rahuldama. Põhjus selleks on tegelikult väga lihtne,“ selgitas peamiselt piilumisega tegelev Kusti (40), kes peamiselt käib piilumas Viimsi eramajade akende taga.

„Nimelt langeb põõsastelt ja puudel hetkel veel väga palju õietolmu ja see ajab aevastama – reetes nii meie asukoha ja tegevuse. Mõelge ise, et olete mugavalt end põõsasse sisse sättinud ja jälgite mõnda kena milfi toas riideid vahetamas ja järsku on õietolm ninas ja sellele järgneb kohe aevastus. Kohe jääd vahele ja siis on kinniminek kindel ka,“ sõnas piilur Kusti.

Palve majaomanikele ja parkide hooldajatele

„Meil tegelikult oleks ka üks palve kõigile majaomanikele ja neile, kes linnades majade ümber puid ja põõsaid hooldavad – ärge trimmige kõiki põõsaid nii nudiks, et sinna sisse ennast peita pole võimalik.“

„Te hävitate nii kõikide pervertide ja piilurite loomuliku elukeskkonna ja peletate nad niimoodi linnadest üha rohkem eemale,“ paluvad mõlemad mehed olla majaomanikel pisut mõistvamad ümbritseva suhtes.

Hea lugeja! Mida arvad Sina sellest, et koduomanikud hävitavad julmalt piilurite ja pervertide varitsuskohti? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis on Sinu arvates Eesti kõige põletavam probleem aastal 2023?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles