Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

SAHINAD: Elu24 portaali juht Kertu Jukkum saab ahistamiskahtluse tõttu sule sappa?

jagamist

Lugejakirja toimetuse postkasti laekus eile hilisõhtul vihje, et Eesti suurima päevalehe Postimehe alla kuuluva meelelahutusportaali Elu24 juhti Kertu Jukkumit on tabanud ahistamiskahtlus.

Vihje kohaselt on Postimehe omanikud ja juhatus teinud otsuse meelelahutusportaali juht lahti lasta ning kaalutakse isegi toimetus lähiajal sulgeda ja seal töötanud ajakirjanikud laiali saata.

Väidetavalt said kõik Elu24 portaalis töötavad inimesed eile õhtul kella 21 paiku e-maili, kus neid teavitati Kertu Jukkumi töösuhte lõpetamisest ning tal paluti esmaspäeva jooksul oma töölaud isiklikest asjadest puhtaks teha ja tagastada Postimehele tööarvuti, töötõend ning muud töövahendid. Toimetuse sulgemise kohta tehakse otsus nädala jooksul.

Vihje kohaselt olevat Postimehe meelelahutusportaali juht saanud sule sappa sellepärast, et ta kirjutas Elu24 loo Lugejakiri.ee uudisteportaalist, mis olevat Margus Linnamäe lemmiklugemine õhtuti potil istudes. Linnamäele ei olevat meeldinud artikli toon ega sisu – talle tundus, et tema enda töötajad ahistavad tema lemmikportaali.

Lugejakirja käsutuses on Linnamäelt Postimehe juhtkonnale laekunud e-mail ning sms, mille siinkohal ka välja toome.

E-mail:

 

SMS:

AS Postimees kuulub AS Eesti Meedia alla, mille suuromanik on omakorda Margus Linnamäe temale kuuluva ettevõtte UP Investi kaudu.

NB! Hea Lugejakirja lugeja! Loe sinagi Elu24-s ilmunud skandaalselt ahistavat lugu, mis ärritas Margus Linnamäed ja anna siin loo all kommentaarides teada, kas see väärib ikkagi taolist karmi otsust!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles