Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

SAHINAD! Sel aastal teeb KaPo ametnikele Jõuluvana vanglast vabanev riigireetur Herman Simm

Riigireetus Herman Simm on harjutanud kaitsepolitsei jõulupeoks juba suvest saati.
jagamist

Sel aastal tuleb KaPo jõulupidu eriti eksklusiivne, sest õhtu staari ehk Jõuluvana rolli täidab enne jõule vanglast vabanev riigireetur Herman Simm, kes on selleks treeninud end vanglas juba kuid.

Herman Simm KaPo-lt jõuluvana rolli eest raha ei saa, kuid päris tasuta mees ei jää – allikate sõnul antakse mehele töötasuks mõned võltsitud riigisaladused, millega Simm saab näiteks Venemaal oma uut elu alustada.

Kaitsepolitsei eitab esialgu kõike

„Aa no loomulikult olete teie esimesena platsis, nagu alati,“ ütleb Kaitsepolitsei peadirektor Arnold Sinisalu kui kuuleb, millega me tema poole pöördume.

„Oeh, ma arvan, et kui ma homme tööle lähen, siis mingid pead hakkavad lendama, sest kuidas on võimalik, et teie juba meie selle aasta Jõuluvana kohta teate aga ma pole veel jõudnud kõiki ametnikkegi siseveebis teavitada,“ nukrutseb Sinisalu.

„Vaadake, meie ametis töötavad inimesed, kes aasta läbi elavad tohutu pinge all. Mina Kaitsepolitsei juhina pean hoolitsema selle eest, et nad saaksid vahel ka korralikult lõõgastuda, et ei toimuks mingit nö plahvatust.“

„Aga probleem on ju selles, et meie uurijad on oma töös näinud kõike ja neid on väga raske üllatada. Aga no kui sa kutsud Jõuluvana mängima riigireeturi, kelle meie ise oleme paljastanud, siis see on ikka paras üllatuspomm küll,“ loodab Sinisalu.

Herman Simm harjutamas Tartu Vanglas kapo jõulupeoks. (video: Justiitsministeeriumi vanglate asekantsler Priit Kama)

Simm on harjutanud juba kuid

„Mina igatahes olen elevil. Kui Sinisalu siin suvel käis ja ettepaneku tegi, siis olin loomulikult kohe nõus,“ ütleb riigireetur Herman Simm ise.

„Ainuke takistus oligi see, et kas ma ikka õigel ajal välja saan. Arnold (Sinisalu, toim.) ütles mulle, et ma saan KaPo jõulupeole Jõuluvana mängima tulla ainult siis, kui ma vanglas hästi käitun ja kohus mind enneaegselt vabastab. Mul oli, mille poole püüelda,“ kommenteeris Simm ise.

„Õnneks oli ka vangla juhtkond mõistev ja lasi mul suvest alates harjutada selleks ametiks. Kasvatasin habet, vaatasin Disney jõulumultikaid ja kinkisin kõik oma isiklikud asjad mõrvaritele ja vägistajatele ära, et harjutada kogu seda kingituste üleandmist.“

„Ma arvan küll, et olen valmis kaitsepolitsei ametnike ette astuma ja neile Jõuluvana tegema aga no väike närv on ikka sees,“ lisab peatselt vanglast vabanev riigireetur Simm. “Sõrmed risti, et kõik läheks hästi ikka!”

Tartu maakohus otsustas täna, neljapäeval tehtud määrusega vabastada riigireetur Herman Simm temale mõistetud karistuse kandmisest tingimisi enne tähtaega.

Hakka meie jälgijaks Facebookis (kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles