Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

SAI VILLAND! Sügis taotleb kohtult Kaja Kallase valitsusele lähenemiskeeldu

Sügisel on suur hirm, et ka tema võidakse ära jätta. Sügis pildil vasakul.
jagamist

Täna andis sügis Harju Maakohtusse sisse avalduse, millega ta taotleb esialgset õiguskaitset ning valitsusele lähenemiskeeldu. Uudis sellest, et valitsus pikendab piiranguid 25. aprillini, oli sügisele viimaseks piisaks karikas.

Sellele reklaamile tasub juba klikkida!

Sügise sõnul pani teda tegutsema reaalne hirm, et ka teda tabab sama saatus, mis suvegi.

Ei taha vahele jääda

„Pean tunnistama, et olen jälginud Eestis viimasel ajal toimuvat suure murega,“ ütles sügis täna kohtusse avaldust sisse andes.

„Kõigepealt ähvardas suve ärajäämisega Terviseameti juht, siis peaminister ja no olgem ausad – kõik märgid seda juba ka näitavad,“ viitas sügis valitsuse tänasele otsusele pikendada piiranguid pea aprilli lõpuni.

„Minul on kindel plaan septembris vaikselt tulema hakata ja oktoobris ikka täies mahus kohal olla,“ loodab sügis.

Sügis on vihast lillane.

Palub valitsusele lähenemiskeeldu

„Me kõik ju teame, kui aeglaselt jahvatavad meie kohtuveskid,“ selgitas sügis täna. „Just sellepärast oligi täna õige ja viimane aeg avaldus sisse anda.“

Küsimusele, et mida ta siis kohtult täpsemalt nõuab, vastas sügis nii:

„Kohe praegu küsin ma kohtult esialgset õiguskaitset, et ei Kallasel, Kiigel või mõnel teisel mutril seal ei tuleks isegi pähe hakata mind „ära jätma“ või mind „vahele jätma“,“ sõnas sügis.

„Lisaks uurin ma võimalusi, et kuidas saada valitsuse vastu ka pikaajaline lähenemiskeeld,“ märkis sügis.

„Kevad juba on perses, suvi samal kursil – ma ei kavatse vaikselt pealt vaadata, et see kõik ka minuga juhtuks,“ lisas sügis.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

1 kommentaar

 • Kapten Schults

  31. märts 2021 - 22:57

  Sügis on muidugi tekkinud suure draama kattevari. Peapõhjus olevat August, kelle möödunud aastast sehvtitamist Juuliga peaminister andeks ei anna. Asi läinudki isegi juba nii kaugele, et peamister ähvardanud terve suve ära keelata. “Kui vaja, toon selleks kasvõi sõjaväe välja,” kurtnud kõrges ametis tütar papale oma kurba saatust. Ise olnud sealjuures ikka väga vihane!

  Räägitakse veel, et selle Augusti pärast ostnud peaminister kaunisse mereranda omale suvilagi, kus siis üheskoos oleks olnud suve lõpupoole tore aega veeta ja lõbusasti soojas merevees jalgu sulistada. Nüüd siis läbi kõik see suhe…
  Kuulnud, et selline asi on juhtunud, nõudnudki Sügis ehmunult kõrgeauliselt kohtult kaitset kuumaverelise peaministri eest ja tagatipuks veel ka lähenemiskeeldu. “Mine teda tea, viimaks teeb veel mindki süüdi,” olla September sõpradele kurtnud.

  Neil päevil aga nähtud Septembrit ja Oktoobrit rõõmsal ilmel maakohtust lahkumas. Kõigile näidatud uhkelt paberit, kus selgelt kirjas seisnud, et sügisega asjaks ei lähe ja selle ligigi peaminister ei tohi tulla ! Keelatud! “Meie aga saabume mõne aja pärast kindlasti ning ka selle valitsuse aeg!” Need sõnad on praegu viimased, mis teada ja öeldi, ning inimesed peaks nende üle suurt rõõmu hakkama tundma!
  Rahvale pole ju õnneks tegelikult palju vaja. “Kui meile aastaajad jäävad, ega siis palju muud tea enam tahtagi” hõisanud nad.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

SUUR EESTLASTE PAHEDE UURING: millise käes vaevled/millist naudid Sina?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles