Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Seeder: kui kõik läheb hästi, tuleb Jõuluvana eestlastele sel aastal varem

Isamaa juhil Helir-Valdor Seederil on juba Jõuluvana kostüümgi valmis ostetud juhuks kui plaan läbi läheb ja ta peab kangelasena rahva ette ilmuma.
jagamist

Isamaa juht Helir-Valdor Seeder kinnitas täna, et kui loodava uue võimuliidu läbirääkimised lähevad seniste plaanide kohaselt, tuleb tema isikus Jõuluvana kõigile eestlastele sel aastal kõvasti varem.

Isamaa reiting on täna halvem kui oli enne valimisi ning päevas lahkub erakonnast koguni 4 inimest. Nüüd loodab erakonna juht Helir-Valdor Seeder, et pensioniraha väljajagamisega suudab ta erakonna veel päästa ja tõusta ise Eesti kõige enim meeldivaks poliitikuks.

Plaan on lihtne – jagada inimestele raha laiali

„Ega Isamaa plaanid siin riigis pole kunagi midagi keerulist olnud – esiteks pole meil erakonnas sisukate ja mõistlike plaanide väljamõtlemiseks ajusid ja teiseks rahvapoolset toetust. See aga ei sega meid tegutsemast. Nüüd on meil valitsusse saades valmis plaan – jagada inimestele nende enda  kogutud raha. Geniaalne, kas pole?“ selgitas Seeder õhinal.

„Teise samba pikemad arutelud seisavad meil veel ees, aga sel nädalal need kindlasti tulevad. Isamaa seisukoht on olnud nii enne valimisi kui ka praegu üks – avame seifiuksed ja anname inimestele iseotsustamise õiguse oma rahaliste vahendite üle,“ märkis Seeder.

Vabadus osta kasvõi Kanada pilet

„Vabadus ju seda tähendabki, et inimestel on vabadus jätkata täpselt nii, nagu nad seda soovivad. Kes ei soovi teise sambaga jätkata, sellel on vabadus see raha välja võtta. Korraldada endale ja sõpradele suur pidu, osta kallis auto, mida alati oled soovinud või emigreeruda Kanadasse – igaühe enda valik,“ selgitas Seeder.

Küsimusele, et millest inimesed siis elavad kui nad vanaks saavad ja raha on laiaks löödud, vastas Seeder napisõnaliselt: „See, kui vastutustundetult inimesed omaenda raha kulutavad, pole juba meie probleem. Ja no vaevalt praegu loodav valitsus sel ajal võimulgi enam on. Seega vastutab siis juba keegi teine,“ märkis ta.

„Me tahame ju ainult korraldada pensionirahadega ühe suure üleriigilise peo, miks sellele nii vastu ollakse?“ küsis Seeder, nutuvõru ümber suu.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Sina oled juba selle paki, mida sa ei tellinud, pakiautomaadist ära toonud?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles