Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Selgus põhjus, miks Mihkelson Riigikogu vetsu kinni jäi: “Piinlik, aga harjutasin valimislubadusi ja ummistasin poti nendega!”

jagamist

Reformierakondlasest riigikogu liige Marko Mihkelson jäi täna tööpäeva lõpus vetsu kinni. Nüüd on selgunud, et Mihkelson mõtles kinnijäämise välja, sest tegelik põhjus oli selles, et ta varjas valimislubaduste harjutamisest tingitud potiummistust.

Tõe selgitas välja kohalekutsutud politsei.

Harjutas Reformierakonna lubadusi

“Piinlik lugu, aga jah, nii see oli,” kommenteeris väidetavalt ligi 50 minutit Riigikogu vetsus luku taga olnud Marko Mihkelson.

“Olin just parajasti harjutamas Riigikogu peldikus peegli ees Reformierakonna valimislubadusi, kui kuulsin järsku samme lähenemas koridoris.

“Püüdsin valimislubadusi potist alla lasta, aga koheselt tekkis ummistus – neid oli lihtsalt liiga palju ja nad ei tahtnud üldse veega alla minna,” meenutab Mihkelson tänaõhtuseid ärevaid hetki.

Riigikogu vetsupott, mille Marko Mihkelson oma valimislubadustega ummistas.

“Püüdsin alguses neid wc-harjaga tagasi potti peletada, aga kui see ka ei aidanud, võtsin appi juba jalad, et jõuga neid tagasi pressida, kuid mitte miski ei aidanud. Ühel hetkel hakkasid need valimislubadused koos veega üle ääre ajama ja siis ma saingi aru, et pean ruttu tegutsema.”

“Nii ma siis lõingi ukse kiirelt kinni, hammustasin snepperluku katki ja ütlesin, et olen luku taha kinni jäänud,” kirjeldas Mihkelson sündmusi. “Loomulikult veetsin ma kogu selle sealoldud aja tekkinud ummistust likvideerides.”

“No ja edasist enamvähem juba teate – kutsuti politsei ja töömees, kes siis ukseluku lahti saagis ja mu välja “päästis”,” ütles Mihkelson.

“Palun vabandust, et varjasin oma luku tagamise olemise tegelikku põhjust ja luban, et harjutan edaspidi Reformierakonna valimislubadusi seal, kus mind mitte keegi ei kuule,” lisas Mihkelson.

SA EI TEA, MIDA TEHA OMA VÄLJAVÕETUD PENSIRAHAGA? MEIE TEAME: toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist! Kliki siia!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mida ootad algavalt kevadelt kõige rohkem?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles