Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Šhokeeriv avastus! Andrus Ansip ei olegi ainuke reptiil Eestis!

jagamist

Eesti Vabariigi siseministeeriumist lekkinud andmete kohaselt ei ole Eesti endine peaminister ja praegune euroliidu väikeametnik Andrus Ansip enam ainuke avalik reptiil või õige nimega reptiloid Eestis – andmed näitavad, et samasse liiki kuulub ka kurikuulus huumorivend Vello Nelikendkaks.

Siseministeeriumi allika sõnul komistasid nad selle info otsa rutiinse suhtluse käigus Facebooki meeskonnaga.

“Nagu iga teine riik, suhtleme ka meie suurte sotsiaalmeedia hiidudega ja saame neilt inimeste järel nuhkimiseks andmeid. Suur oli meie üllatus, kui Facebookist tulnud big data seest leidsime otsese viite faktile, et Eestis tuntud blogija, naljamees ja võimas social media influencer on samuti reptiil,” märkis anonüümseks jääda soovinud siseministeeriumi töötaja.

Mis eesmärgiga Vello Nelikendkaks just Eestis pesitseb ja siin aktiivselt tegutseb, pole veel selge. Ametniku sõnul uurimine alles käib.

“Selge on see, et midagi head sealt tulla ei saa – vaadake kasvõi seda, mida Eesti esireptiil Andrus Ansip siin aastaid korraldas ja mida ta praegu Euroliidus korraldab. Midagi hullu on tulemas, see on kindel,” lisas hirmunud allikas.

Vello Nelikendkaks kuulub reptiloidide liiki ja markzuckerberglaste-alamklassi, mis on eriti ohtlikud just internetikeskkonnas viibijatele.

Vello Nelikendkaks ise jäi Lugejakirjale tabamatuks, kuid selle reptiloidi kahtlastel sepitsustel saab silma peal hoida Facebookis (Vello Nelikendkaks) või siis tema kodulehel: vello42.com

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles