Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

SKANDAAL! “Rannamaja” saatesse sattus esimest korda osaline, kellel polegi lõdva püksikumm

Telesaatesse "Rannamaja" pole varem kordagi sattunud kedagi sellist, kellel poleks lõdva püksikumm. (foto: TV3)
jagamist

Kui telesaate „Rannamaja“ teise hooaja kolm esimest osa ei pakkunud mingit üllatust, sest kohe astusid võhivõõrad omavahel korduvalt ka vahekorda, siis hooaja neljas saade pakkus korraliku šoki, kui saatesse sattus noor naisterahvas, kellel polnudki lõdva püksikumm.

„Rannamaja“ teise hooaja kõik naisterahvastest osalejad sattusid sellest neile võõrast kontseptsioonist sellisesse afektiseisundisse, et ainuke järgmine loogiline samm nende jaoks oli uue osaleja verbaalne ründamine.

Võõras käitumine paneb ründama

“Rannamaja” uue hooaja neljandas osas, mis on juba nähtav kuskil mingil platvormil, mille eest maksavad laste eest lapsevanemad, kellel ilmselt pole isegi aimu, mille eest nad maksavad,

alandavad saates osalevad ja seni ainult lõdva püksikummiga silma paistnud Helena, Viktoria ja Hanna peole tulnud tüdrukut, kes ei nõustu kaamera ees käituma nii nagu nemad seda juba teinud on – nagu kuulsusjanus lambad, kes isegi ei saa aru, et neid reklaamimüügi eesmärgil ära kasutatakse.

Lugejakiri.ee toimetuse hinnang: võrreldes eelmise hooajaga polnud siiani saates osalejate profiilis mitte midagi muutunud.

Inetu situatsioon saab alguse hetkest, kui purjus tüdrukutel tuleb idee, et külalised ja majas elavad poisid võiksid nende vaid bikiinidega kaetud kehadelt teha shotte. Ühel hetkel otsustavad purjus neiud, et on aeg suruda paljaks võtmist peale ka peole tulnud inimestele. Eriti vokaalne on Viktoria, kes selgitab, et tegemist on täiesti naturaalse tegevusega.

“Rannamaja” teise hooaja lõdva püksikummiga osalised, keda hirmutas surmani ära uus osaline, kes pole lõdva püksikummiga kuulsusjanus idioot. (foto: TV3)

Tüdrukute ebaviisakale nõudmisele hakkas häälekalt vastu üks peole tulnud neiu, keda ürituse lõppedes hakati kaamerate ja kogu seltskonna ees verbaalselt alandama. “Miks sa ei julgenud meie pealt võtta shotte?” uurib Viktoria.

“Sest ma tahan, et mul oleks pärast seda saadet Eestis tulevikku ka,” selgitas peole tulnud neiu.

Selline vastus silmnähtavalt ärritab “Rannamaja” osalisi. “Kas sa arvad, et meil ei ole mingit tulevikku?” küsib ärritunud Hanna.

Meie toimetus võib Hanna eest vastata: vaadates Rannamaja eelmise hooaja osalisi – ei.

Kuna mittelõdvapüksikummiga peoline säilitas stoilise rahu ning vastas nipsakalt, et pärast saadet on näha, kas neil on mingit tulevikku, muutusid Viktoria ja Helena veel närvilisemaks. “Asi ei ole selles, me küsisime küsimuse. Vasta!” teatab tungival toonil Helena.

Naiste kätšile valab õli tulle ka Oskar, kes hakkab kurja tooniga peoliselt pärima, et miks ta peole üldse tuli. “Sa tahad kuulsust!” kriiskavad “Rannamaja” tüdrukud. “Sa ei taha seda lakkumist kuulsust, vaid sa tahad seda lihtsalt kuulsust,” kriiskab Helena vahele.

“Sa oled nagu nii tuss! Sa oled nii tuss, et sa ei julgenud pesuväele võtta,” muutus tumedapäine Viktoria aina vihasemaks.

Toimetuse lõplik hinnang: “Rannamaja” saatesse sattus tõepoolest esimest korda osaline, kellel polegi lõdva püksikumm.

Hakka Lugejakiri.ee jälgijaks Facebookis (kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

1 kommentaar

  • Madis

    26. okt. 2020 - 23:27

    Ei oska midagi öelda

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles