Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

ŠOKK! Õnne 13 viimane osa tõi üle Eesti kaasa südamerikete arvu järsu tõusu

Ülle Lichtfeldti sideboob ehk küljetiss, mis ajas terve Eestimaa pöördesse ja tõi kaasa südamerikete arvu järsu tõusu! (foto: kuvatõmmis Õnne 13)
jagamist

Terve nädalavahetuse on üle Eesti haiglate erakorralise meditsiini osakondadel (EMO) ning kiirabibrigaadidel olnud käed jalad tööd täis – põhjuseks südamerikkeid kaebavad vanemad inimesed. Tänaseks on selgunud ka põhjus – Õnne 13 viimases osas juhtus midagi!

Nimelt lasi Eesti Rahvusringhääling (ERR) laupäeva õhtul eetrisse “Õnne 13” uue osa, kus näidati eriti palju paljast ihu. Ehk siis korraga juhtus mitu olulist asja, mis väga paljudel eestlastel võttis hinge kinni või lausa südame puperdama – Õnne 13s juhtus midagi ja see, mis juhtus, oli veel šokeeriv – paljas ihu otse teleekraanil!

Sarjas “Õnne 13” on 25 aasta jooksul tulnud ette ka skandaalsemaid seiku, kus mõni tegelaskuju on pidanud näitama natuke rohkem paljast ihu, kui tavalised seriaali fännid on harjunud nägema. Sel laupäeval jõudis eetrisse osa, kus Ülle Lichtfeldti kehastatud Are astus vahekorda oma naabrimehega.

Stseenis on näha, kuidas just vahekorra lõpetanud Are ja Taivo Palm arutavad, et mida nad just tegid, ning naabrimees avalikustab, et tema abiellus noorelt ja pole selliste asjadega eriti tegelenudki.

Poolpaljas Ülle Lichtfeldt, kes tõusis diivanilt püsti ja läks süüa otsima, paljastades nii veelgi rohkem ihu. Inimesed langesid nende kaadrite peale nagu loogu. (foto: kuvatõmmis Õnne 13).

Kiirabil ja EMO-del on siiani käed jalad tööd täis

Põhja-Eesti Regionaalhaigla erakorralise meditsiini osakonna juhi Margus Paasti sõnul hakkasidki esimesed kõned tulema mõned minutid peale Õnne 13 vahekorra stseeni. „Ega meie siis veel ei teadnud, et miks ühel kindlal ajahetkel hakkasid hädaabinumbrile järsku üle Eesti kõned tulema, millele järgnes see, et kiirabibrigaadid hakkasid EMO-sse esimesi patsiente transportima,“ märkis Paasti.

„Alles hiljem kui olime juba mõne patsiendiga ka vestlenud ja küsinud, et mis juhtus, siis suutsid nad ainult vastu koriseda, et Õnne 13 juhtus. Alles siis hakkasime suurt pilti kokku panema,“ sõnas ta.

Samal ajal juhtus Õnne 13 seriaalis aga edasi see, et Arel ehk Ülle Lichtfeldtil läheb kõht tühjaks ning ta jookseb poolpaljalt trepikotta, et midagi mõlemale söögipoolist muretseda.  Just tol hetkel on seriaalist ka näha, et mõte, et ta võib naabritele vahele jääda ei morjendanud teda. “Alma ellu ongi väheke põnevust vaja,” arvab Are.

Küljetiss sai saatuslikuks paljudele

„Mina isiklikult arvan, et just see hetk võis olla ka viimane kirstunael paljude eakate televaatajate jaoks – mõelge ise kui oled vanem inimene ja järsku mingid paljad inimesed jooksevad teie Õismäe kortermaja koridoris näiteks ringi. Ega inimesed elavad ju seriaalile nii kaasa, et võtavad kõik seal toimuva väga lihtsasti ka oma ellu üle,“ arvas EMO juht Paasti. „See oli paljude inimeste jaoks liig mis liig ja on igati loogiline, et taoline šokeeriv vaatepilt lõi paljudel pildi eest või pani südame sootuks teistmoodi käima.“

Hea lugeja! Vaata kurikuulsat šokeerivat Õnne 13 viimast osa siit ja anna meilegi teada, mida arvad juhtunust. Kas Sinul võtsid need kaadrid silme eest mustaks ja südame puperdama? Anna aga loo all kommentaarides oma arvamusest märku!

Kommentaarid (4)

 • Lauri

  8. jaan. 2019 - 17:53

  Suur asi pole üldse paljaski rätik ju ümber ja mis te rahvas pole ennem peeglist oma figuuri näinud?¿

  Vasta
 • Vaataja

  9. jaan. 2019 - 17:03

  Ei mäletagi seda stseeni, kah mul asi!

  Vasta
 • Rita

  7. jaan. 2020 - 18:48

  Siis selline tase on nüüd Õnnel!!!?polnud mitu aastat vaadanud! Masendav.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles