Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

ŠOKK VARAHOMMIKUL: mees lahkus tanklast ilma kabanossi ostmata

Võigas vahejuhtum leidis aset just selles Tammsaare tee tanklas.
jagamist

Täna hommikul leidis Tallinnas Tammsaare tee Circle K tanklas aset vahejuhtum, kus sekkuma pidi politsei. Selle põhjustas mees, kes püüdis tanklast lahkuda ilma kabanossi ostmata.

Kahtlane käitumine jäi silma tankla töötajatele, kes teavitasid sellest koheselt ka politseid.

Üllatas isegi paljunäinud tanklatöötajaid

„Oma töös puutume me kokku igasuguste inimestega, eriti öösiti. Taksojuhid, narkodiilerid, purjus inimesed, ikka tõeliselt kahtlane kontingent, ma ütlen,“ kommenteeris tanklas suvetööd tegev Andris (18), kes oli vahejuhtumi tunnistajaks.

„Kaklused, tulistamised, gängide arveteklaarimised  – nimeta mõni ja ma olen seda kogenud,“ loetles Andris.

„Just siis kui ma arvasin, et hullemaks asi enam minna ei saa, see ikkagi juhtus. Võib julgelt väita, et täna hommikul kella poole kaheksa paiku saabus uus põhi,“ märkis noormees, kes nüüd, pärast vahejuhtumit, kaalub põlle nurkaviskamist ja tanklatööst pensionile jäämist.

Tundus kohe kahtlane

„Olin just oma vahetust lõpetamas ja pühkisin WC-s kokku narkomaanide jäetud süstlaid, kui kuulsin, et keegi astus tanklasse sisse – isegi kliendi sisenemist märkinud uksekell tegi minu hinnangul kurjakuulutavat häält. See jäi mulle eredalt meelde,“ meenutab Andris hommikust vahejuhtumit.

Pilt ei pruugi olla illustreeriv.

„Piilusin siis WC ukse vahelt teenindussaali ja seal märkasin üht meest, kes tundus kohe kahtlane. Ta võttis masinast kohvi ja suundus otsejoones autotarvikute riiuli juurde. Sel hetkel sain aru, et siit midagi head oodata pole, sest milline täie mõistusega inimene ostab tanklas autotarvikuid, mis on vähemalt 10 korda kallimad kui kuskil tavalises autopoes,“ rääkis Andris.

„Tundsin suurt hirmu ja seda eelkõige oma kolleegi pärast, kelle juurde mees nüüd suundus, käes tühi bensiinikanister, mis autopoes maksab 5 eurot, meil aga 17 eurot. Valisin koheselt 112 numbri ja olin valmis abi kutsuma,“ selgitas Andris.

Politsei saabus kiiresti

„Tõe huvides pean ütlema, et me ei kutsu igale peast hulluks läinud miljonärile politseid. Taolisi oste on meil ka varem tehtud, kuigi ma ise pole kunagi taolise asja tunnistajaks olnud ja need on tundunud mulle pigem linnamüüdid.“

„Igatahes liikus ta siis leti äärde, kus minu kolleeg Annika küsis temalt, et kas ta soovib ka midagi süüa juurde. Selleks hetkeks oli pinge kasvanud tanklas juba nii suureks, et mõned kartulikrõpsu pakendid lõhkesid pauguga,“ kirjeldas Andris.

„Ja siis see juhtuski – mees ütles, et ei aitäh, tal on kõht täis ja ta ei soovi kabanossi! Maksis ära ja liikus tanklast välja. ILMA KABANOSSI OSTMATA! Jooksin kohe Annika juurde, kes oli täielikus šokis ja näost täiesti ära ja püüdis oma käsi kuuma grilli peal kõrvetada. Kutsusin koheselt politsei, kes saabus üllatavalt kiiresti. Rohkem ma ei tea, mis edasi sai, sest me barrikadeerusime Annikaga end taharuumidesse, igaks juhuks,“ rääkis Andris.

Politsei pidas tanklast kabanossi ostmata jätnud mehe kinni ning viis jaoskonda, kus loodetavasti selgitatakse välja tema kahtlase tegevuse tagamaad. Rohkem polnud politsei valmis täna hommikul juhtunut kommenteerima.

„Ühte ma luban – me jõuame selle asja tegelike tagamaadeni ja asjaosaline saab karistatud,“ kommenteeris kahtlaselt käitunud isiku kinni pidanud patrullpolitseinik.

SEOTUD LOOD:

Kõige loomingulisemad hinnatõusu põhjendajad on kaupluseketid, kõige vähem kreatiivsemad tanklad

Tanklakett Circle K pakub pühade ajal kohvitopsi törtsu tasuta viskit

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis (kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles