Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Soomlased jooksevad tormi, et veeta ka oma lühike puhkus Eesti puusärgis

Soomes väikeettevõtjana tegutsev Jari-Pekka on leidnud perfektse puhkusepaiga just Eestist.
jagamist

Delfi kirjutas hiljuti, et soomlastele meeldib oma pikimat puhkust veeta Eesti puusärgis. Pärast selle loo ilmumist on soomlaste hulgas lakke hüpanud soov ka oma lühikese puhkuse veetmine Eesti puusärkides.

Unustatud on odav alkohol ja unustatud on Tallinna vanalinn – uus trend on tulla puhkama Eesti puusärki, et nautida siin asju, mida mujalt maailmast enam naljalt ei leia.

Vaikus paelub

„Eestlaste seas on levinud arvamus, et soomlased käivad Eestis ainult kas siis joomas või alkoholi ostmas,“ ütleb Soomes Turkkus hobusesabade jõhviga kaubitsev Jari-Pekka (38).

„Aga mitte kõik pole sellised. Osad meist on ostnud korteri Jamaikale, osad meist käivad igal talvel Tais ja siis on osa meist, kes otsivad natuke teistsugust puhkust,“ selgitab Jari-Pekka.

„Minule ja mu perele meeldib käia sellistel reisidel, kus sihtkohas on võimalikult vähe turiste ja valitseb vaikus.“

„Olen käinud kõik maailma nurgad läbi ja otsinud just selliseid kohti, kus oleks vaikne ja saaks puhata oma töökaaslastest, perest, sõpradest ja linnamürast. Uskuge või mitte aga maailmas jääb selliseid kohti järjest vähemaks,“ kurdab Jari-Pekka.

Jari-Pekka, kes on Turku kandi tuntumaid hobusesaba jõhviga äritsejaid, kiidab Eesti uut turismiliiki taevani.

Üllatus tuli Eestist

„Ma poleks eales uskunud, et leian taolise koha naaberriigist Eestist, mis soomlaste seas on eelkõige tuntud just vastupidisega,“ märgib mees.

„Aga siis nägin uudist Eesti kirstutootjast, kes valmistab kirste Soome turu jaoks. Ja et soomlastele meeldib oma pikimat puhkust veeta just Eesti puusärgis. Siis käis väike krõks peast läbi – on nende pikemate puhkajatega nagu on aga miks ei võiks ma veeta ka oma lühiajalist puhkust Eesti puusärgis?“ küsis Jari-Pekka.

„Mõeldud tehtud – võtsin ettevõttega ühendust ja andsin oma soovist teada – mulle öeldi kohe, et miks mitte – nende puusärkide hilisemad ostjad ei kurtvat üldse, kui keegi neid varem kasutanud on ja seega ei näinud nad mingit probleemi kui ma tulen oma perega nädalaks Eesti puusärki puhkama,“ sõnas mees.

Ka erinevad reisifirmad kinnitavad, et tõepoolest on Soome klientide poolt ootamatult suurenenud nõudmine nende pakettide järele, mille üheks osaks on teatud aja täielikus vaikuses ja segamatult Eestis toodetud puusärgis puhkuse veetmine.

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles