Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Staarnõid Kirsti Timmer võib sitauputuse ettenägematuse tõttu kaotada nii nõiatiitli kui ka ametiauto luua

jagamist

Eesti Soolapuhujate Liit kogunes täna pärastlõunal erakorralisele istungile, et arutada end ise selgeltnägijaks ja nõiaks tituleerinud Kirsti Timmerilt nii nõiatiitli kui ka ametliku transpordivahendi luua äravõtmist temalt.

Eesti Soolapuhujate Liidu sõnul oleks pidanud Kirsti Timmer oma valitud ameti tõttu nägema ette nii fekaaliuputust oma kodus kui ka seda värskemat skandaali, et tema koerad närivad koduseina sisse augu.

Tõendid soolapuhumisest on veenvad

“Kirsti Timmer on end ise avalikkuses tituleerinud nõiaks ja selgeltnägijaks,” kommenteeris Eesti Soolapuhujate Liidu esinaine Natalia “SeeValdkondOnRahaauk” Saitseva.

“Kahjuks näitavad kaks viimast suurt Timmeriga seotud skandaali, et ta absoluutselt ei jaga seda teemat,” märkis Natalia “MidaKuraditIkkaUsutakse” Saitseva.

“Kui sa ikka esitled end avalikkuse ees kui staarnõida ja selgeltnägijat, kuid samal ajal ei suuda näha ette enda kodus toimuvat sitauputust ega ka seda, et noored koerakutsikad võivad sinu tapeeti närida, siis on midagi ikka väga valesti,” nentis Eesti Soolapuhujate Liidu esinaine Natalia “UllikesteltTulebkiRahaÄraVõtta” Saitseva.

“Täna oleme me üsna kindlad, et taoline soolapuhuja ei tohiks avalikkuse ees end nõiana esitleda ning taotleme temalt seetõttu ka transpordiks mõeldud ametiluua äravõtmist,” lisas liidu esinaine Natalia “LihtsaltWowMisSittaEestlasedUsuvad” Saitseva.

Staarnõid Kirsti Timmer oli meie kõnest väga üllatunud ja pärast seda üllatust taipas kohe ka ise, et tema vastu esitatud süüdistused võivadki olla tõesed ning kogu nõiakraami äravõtmine Eesti Soolapuhujate Liidu poolt on igati õigustatud.

Toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist! Kliki siia!

1 kommentaar

  • Andrus

    25. dets. 2022 - 17:08

    Sellised võtavad ju õnnetute ja majanduslikes raskustes olevatelt nende viimase raha. Kes muu ikka selliseid usub?

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles