Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Suur Jaanipäeva armu- ja seksihoroskoop! Seda juba maha magada ei tasu!

Ärge sinna vast sisse hüpake kui teil pole just sepa käed ja muud kehaosad sepalt.


Jäär

21. märts - 20. aprill

.Jäärapäistel ja muidugi seetõttu ka Jääradel tuleb raske Jaan. Jaanipäev ei ole selline päev, kus keegi viitsiks sind taga ajama hakata. Kõik tahavad lihtsalt ligipääsu sõnajalaõiele või külmale õllele. See ei ole aeg jäärapäisuseks.

Kuna Jäär peab kõik taolised asjad keeruliseks ja jäärapäiseks ajama, läheb Jaanipäev jääradele kahjuks täiesti pekki. Ja pole kahtlustki, et just Jäär saab lähipäevil just kõige pekisema tüki sealt grilli pealt. Ja läheb tõenäoliselt ka paari päevaga korralikult pekki ise.

Tähtede soovitus: Jäär, ära ole korraks Jäär. Proovi need mõned päevad pühade ajal olla nagu mõni teine tähemärk ja sul võib hästi minna.

SEKS JA ARMASTUS: kui Jäär end kasvõi korraks ei muuda, siis kuivad Jaanid. Lepi sellega.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnnid ei erine suurt Jääradest. Ka nemad on põikpäised ja ei kuula teisi. Sõnnid võib samas rooli panna Jaanide aegu, sest Sõnn on usaldusväärne - temale pandud ülesande viib ta ka lõpuni. Sõnni võib vabalt kasutada ka teisteks ülesanneteks, mida Jaanide aegu teha vaja on - las Sõnnid grillivad, teevad sauna ja tassivad poest õlut juurde. Nemad on ainukesed, kes selle ülesandega hakkama saavad.

Tähtede soovitus: no kuulge, Sõnnid. See on teie tähelend - teie tegemiste pärast sõltuvad ju tervete suguvõsade ja sõpruskondade Jaanid on teie tähelend! Te teate ju ise ka, et ülejäänud aasta jooksul ei sõltu teist praktiliselt mitte kui midagi. Vähemalt peale Jaane saavad pohmellis inimesed küsida ja hiljem süüdistada, et kes siis poes käis ja just sinu peale siis näidata.

SEKS JA ARMASTUS: kui sa suudad leida mõne ekstremisti, kes on nõus sinuga vahekorda astuma autoroolis või poekassas, siis läheb sul hästi,. Kui mitte, siis oled sel Jaanidel kuival. Lepi sellega.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikutel tuleb lihtsalt kohutav Jaan - üks pool temast tahab minna vanaema Maali sünnipäevale Kükametsa grillist vasakule ja sealt 3 km metsa sisse, kus peo tipphetkeks on see, kui kaselt lendab leht maha, teine pool Kaksikutest soovib jälle minna peole, kus sissepääsupilet maksab 50 eurot ja piletiks on hõõguv süsi, mida tuleb taskus kanda seni, kuni see kustub ja lavale tuleb 23% tõenäosusega esineja, kes 13% tõenäosusega esitab mõne loo, mis 3% tõenäosusega on kuulatav.

Tähtede soovitus: tehke mõlemat. Ärge kakelge oma sisemise minaga. Minge alguses sellele hullult halvale peole ja siis minge sõitke Maali sünnipäevale. Kui te lähete täpselt sellises järjekorras, siis võib juhtuda, et ka Maali juures tundub kõik parem kui alguses mulje jäi.

SEKS JA ARMASTUS: kaksikutel tuleb nendel Jaanidel üksteisega leppida. Ei ole kuidagi näha, et keegi teine teid veel sooviks. Leppige kokku, et olete omavahel võõrad ja seks võib olla suurepärane, mis siis, et iseendaga. Leppige sellega.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähil käivad nendel Jaanidel asjad tagurpidi ja ikka aeglaselt, nagu ikka. Kui Vähk juba praegu pole keppi saanud- ....vabandust..sõnajalaõit leidnud, siis kahjuks seda ei tule ka. Sest Vähil käivad asjad tagurpidi. Hea uudis on see, et kui Vähk pole lõkkesse veel kukkunud või kaela murdnud purjus peaga vette hüpates, siis seda tõenäoliselt enam ka ei juhtu.

Tähtede soovitus: minge vooluga kaasa Vähid - kui need head asjad pole sinuga juhtunud, siis need niikuinii ei juhtu. nii et vahet enam pole. Laske end lõdvaks ja nautige järjest kainemaks saamist ja järjest tööle jõudmist. On vägagi tõenäoline, et püapäeva õhtuks ehk Jaaniõhtuks on Vähid kontoris tööl tagasi ja stress on laes.

SEKS JA ARMASTUS: kui seni pole midagi juhtunud, siis seda enam ei juhtu ka. Lepi sellega.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvi olla nendel Jaanidel on üks ohtlikumaid tähemärke. See on kindel. Sellel on ka oma väga konkreetne põhjus. Nimelt on probleem selles, et eestlased joovad. Ja mitte vähe. Ja mida rohke alkoholi kõrvale tavaliselt süüakse või mis on rohke alkoholitarvitamise tagajärg? Jah, nälg. Ja mida siis esimesena avatakse? Täpselt- lõvikonserv!

Tähtede soovitus: Lõvid peavad nendel Jaanidel käituma ja olema madalamad kui muru, sest absoluutselt kõik teised tähemärgid (peale Vähi) joovad end alguses Lõviks ja siis tehakse igast päris Lõvist konserv. Seega Lõvidel tasub vaiksemalt võtta ja mitte konserviks sattuda.

SEKS JA ARMASTUS: mitte keegi ei taha konservi keppida. Lepi sellega.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsiga on asi lihtne - sind jahivad Jaanidel paljud aga sinu iseloom, välimus, sinu jutt, sinu olemus, sinu seni saavutatu ja kõik muu on põhjuseks, miks mitte keegi sind tegelikult ei taha. Isegi mitte sellepärast, et sa Neitsi oled. Meil on kahju - sind jahitakse aga kui saadakse teada, et sa oled Neitsi, mitte siis päriselt, vaid tähemärgilt, siis ei taha sind mitte keegi.

Tähtede soovitus: valeta. VALETA! Kui sa ikka tahad mingit actionit saada, siis valeta. Aga enamik inimesi saab sinust üsna ruttu aru, et sa pole muu tähemärk, vaid persevest Neitsi ja siis saadetakse sind niikuinii perse.

SEKS JA ARMASTUS: Neitsid jäävad ka nendel Jaanidel neitsiks. Lepi sellega.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalude Jaanid tulevad pehmelt öeldes kehvad. Eriti naisKaalude jaoks. Sest nemad on selline tähemärk, kes kaaluvad kõiki asju, mida nad teevad või ei tee. Nad kaaluvad seda, et kellega pidu koos pidada, kas süüa palju või vähe, kas minna sõnajalaõit otsima või mitte, kas hüpata üle lõkke või mitte, kas minna purjus peaga rooli või mitte. Kui Kaalud oma asjad lõpuks kaalutud saavad, on jõulud käes ja siis nad peavad juba muid asju kaaluma hakkama.

Tähtede soovitus: jätke Kaalud rahule. Las nad kaaluvad. Nad ei häiri kedagi ja seega on pidu ilma nendeta hulga parem ja mõnusam. Kui seltskonnas on ikkagi keegi, kes on Kaalud, suunake ta sujuvalt aianurka ja paluga kaaluda, kas aianurga peaks jätma niisama või peaks mõtlema, kas jätta see niisama. nii elavad ka Kaalud Jaanid üle.

SEKS JA ARMASTUS: enamik Kaalude kaasasid tegeleb eneserahuldamise või muu kaaslase leidmisega kuni Kaalud kaaluvad. Lepi sellega.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpionil on need Jaanid sõna otseses mõttes nagu pind perses. Nii täpselt Skorpionitega lähebki - nad saavad saunalavalt pinnu perse, nad saavad kõrvetada mööda perset nõgestega isegi linnas ja maal nendes kohtades, kus nõgest ei ole ja nad on ka ise nagu pind perses teistele, sest mitte keegi ei viitsi vähemalt ühe korra aasta jooksul kuulata Skorpioni hala. Ja nad istuvad ka oma persega kerisele ja saavad kõrvetada.

Tähtede soovitus: Skorpionid peaksid Jaane mitte pidama. Te olete olnud perseks pinnus ja pinnuks perseks kõigile teistele terve aasta. Puhake jalga ja ärge neid Jaane pidage. Kõik peavad teid paremateks inimesteks kui te nii teete.

SEKS JA ARMASTUS: kuigi Varro Vooglaid väidab, et enesekatsumine on patt, peaksid Skorpionid nendel Jaanidel sellega tegelema, kui nad soovivad ka skoorida. Muud varianti neil niikuinii pole. Lepi sellega.

Ambur

22. november – 21. detsember

Amburitel läheb muidu aastas niikuinii nii hästi, et eraldi Jaanide seksi ja armuhoroskoopi pole vajagi. Aga bottom line on see, et ka nemad küpsistest midagi märjemat ei koge.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukitse jaoks on Jaanid täiesti tavaline päev. Päev nagu ikka, Sest kuna Kaljukits on aasta esimene tähtkuju, siis on ta harjunud sellega, et kõik on maani täis. Maailmas pole olemas mitte ühtegi tähemärki, kes oleks olnud tunnistajaks ja MÄLETANUD, et mõni
Kaljukits sündis. Kõik Kaljukitsed on sündinud sel ajal kui inimesed tähistavad aastavahetust ja on olnud purjus, siis Kaljukitsede jaoks ongi ainuke loogiline ja arusaadav maailm purjus maailm. Seega kõik inimesed, kes nendel Jaanidel on maani täis, on tõenäoliselt Kaljukitsed, sest muud nad ei oska.

Tähtede soovitus: las need jotad Kaljukitsed olla. Las nad joovad end täis ja las nad oksendavad ja magavad lõkke ääres. Nad on Kaljukitsed ja nad muud ei oska.

SEKS JA ARMASTUS: iga vähegi püsti püsiv või püsti hoida suutev Kaljukits saab nendel Jaanidel keppi. Ilma mingit kuradi sõnajalaõit otsima isegi minnes. Magavale Kaljukitsele jookseb Jaanide ajal mitu hiirt suhu. Konkreetne grupikas kindlasti.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalaja, kes on muidu kõige armastusväärsem ja nunnum tähemärk üldse, on kahjuks nendel Jaanidel täielikus boikotis. Sest mitte keegi ei salli Veevalajaid nende Jaanide. See on karm tõde - ole sa ODAVALÄTIÕLLEVALAJA, VIINAVALAJA, PUSKARIVALAJA, ÕLITULLEVALAJA aga mitte keegi ei soovi, et sa oleks Veevalaja. Ega mitte Veejuurdevalaja. Võibolla ainult saunas.

Tähtede soovitus: Veevalajad peaksid nendel Jaanidel oma tegelikku olemust korralikult varjama. Ärge tõesti olge Veevalajad. olge Õllejuurdevalajad, olge Viinajuurdevalajad aga jumala pärast ärge oma eestlastest sõpradest või tuttavatest öelge, et te olete Veevalaja.

SEKS JA ARMASTUS: Veevalajatel õnnestub keppi saada...vabandust...sõnajalaõis leida alles hommikul, kui teid tõesti kõigil vaja on. Ja siis võite vabalt lonksu vee vahetada kerge tonksu vastu.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kas tõesti keegi arvas, et Kalade suur seksi- ja armuhoroskoop saab sisaldada mingitki muud sõna kui ainult: KUIVAL!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles