Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Suur rahvaküsitlus: kuuldused EKRE surmast on tugevasti liialdatud

jagamist

Lugejakiri viis oma kallite lugejate hulgas läbi küsitluse, kus uurisime, et kui homnepäev oleksid valimised, siis millise erakonna poolt nad hääletaksid. Hääletuse pani pika puuga kinni EKRE.

Vastanuid oli kokku 100, seega oli valim igati tõsiseltvõetav. Aga vaatame siis peale, kuidas hääled täpsemalt jaotusid.

Rassistide ja homofoobide ehk natsipartei poolt hääletas tervelt 46% ehk siis 46 vastajat.

Kui EKRE puhul võibolla suurt imestada polnudki, siis teisele kohale tuli küll suurüllataja ehk Eesti 200. Selle kiilaka tüübi, kelle nimi kunagi meeles pole, partei poolt hääletas lausa 14% eestlastest.

11% vastanutest leidis, et nemad hääletaksid hea meelega külmkapi ja ämmakilekottide liigutajate ehk valgekampsuni partei Reformierakonna poolt.

Tõesti absoluutselt kõigevaba (eesmärgid, sisu, ideed, mõtted, juhid jne) partei ehk Vabaerakonna poolt hääletas 7%.

Edasi tulid juba käsikäes kaks parteid, kes said täpselt samapalju hääli. Nendeks olid aktsiisitõstjad ja raha tuuldeloopijad ehk kapikommunistide partei Sotsiaaldemokraadid ning ka puude mahavõtjad ja kapten Zuzu kodupartei ehk Rohelised. Mõlemad erakonnad said täpselt 6 häält ehk 6% kogusaagist.

Kõige viimaseks jäid mõlemad praegused koalitsiooniparteid  – see näitab selgelt, et eestlased ei ole tänase valitsusega sugugi rahul, öelgu peaminister Ratas mida tahab.

Tabeli viimane ots: korruptandid ja sahkerdajad ehk maffiapartei Keskerakond ning avatud uksega kapihomofoobid ja kapirassistid ehk lihtsalt üks õnnetu partei Isamaa said mõlemad 5% häältest ehk siis mõlema partei poolt hääletas ainult 5 inimest.

Järgmine küsitlus on juba üleval ja seal uurime teilt, mida arvate teie kanepi legaliseerimisest. Hääletage julgelt ja andke oma arvamusest teada!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles