Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

SUUR ÜLEVAADE! 8 parimat kohta, kust leida niisama maas vedelevat raha!

Raha vedeleb maas - korja ainult üles.
jagamist

Kes senti ei korja, see taskutäit neid ei saa! Avaldame 8 parimat kohta, kust leida ja endale tasku panna niisama maas vedelevat tasuta raha. Head korjamist, kallid lugejad!

Diskleimer: Juhul, kui teie stiiliks on ringi kõndimine pea püsti, siis me kahjuks ei saa teile garanteerida, et te raha leiate. Ehk siis pea norgu, silmad maha ja tuleb ka tasuta raha!

Niisiis toome nüüd teieni 8 parimat kohta, kust leida ja endale tasku panna niisama maas vedelevat tasuta raha. Head korjamist, kallid lugejad!

Sularahaautomaat

Muidugi ei soovita me hingata sularahaautomaadi läheduses kellelegi kuklasse, et näha, et ehk midagi ka maha pudeneb. Sellest võib kergemal viisil tulla lõua kuju korrigeerimine raha väljavõtva isiku poolt või halvemal juhul vestlus võimuesindajatega, mis võib areneda lühiajaliseks vabadusekaotuseks. Küll aga võtavad inimesed automaadi juures välja oma rahakotid, et sealt kaart võtta ja selle toimingu käigus võib nii mõndagi eikellegimaale ehk maha pudeneda.

Tankla

Kas sa oled tänaseid kütusehindu vaadanud? Muidugi oled. Kindlasti oled ka ise oma autot tankinud ja tundnud, et oi kurja, see võtab küll värisema. No vot – nii on praktiliselt kõigi autojuhtidega. Ja mida rohkem tangid, seda suurem värin hindu nähes tuleb. Ja kui inimene niimoodi väriseb? Jah, kõik, mis tal taskus on, pudeneb maha. Katsinggg!

Alkopood

Ons siin üldse vaja midagi seletada? Loomulikult mitte. Kindlasti on seal ka neid ostlejaid, kellel püsib viinapudel ja kast õlut käes nagu nalja, aga rohkem on neid, kelle käed värisevad eelmise päeva kangema konsumeerimisest nii, et välisuksest on kassani raharida maas. Ole ainult mees ja korja kokku. Aga loomulikult tuleks enne sellest puistajast legaalselt lahti saada ja selleks ei ole vaja teha midagi muud, kui karjuda, et õues läks õllerekka ümber.

Kasiino

Kasiinosse sisse pole oma nägu mõtet toppida, sest mine tea, äkki jääd ka ise sõltuvusse. Parem on passida välisukse juures, kus seest tulevad sõltlased käivad suitsu ostmas, kelleltki raha juurde laenamas või mis peamine – oma taskuid tagurpidi keeramas, et viimnegi laste jaoks mõeldud raha üles leida ja see maha mängida. Sealt võib nii mõndagi ka sulle pudeneda.

Poodide kassad

Pikk ja närviline kassajärjekord, paljudel palju asju korvis, kohmitsev ja aega raiskav penskar kõige ees – kõik eelnev on ideaalne retsept selleks, et poekassa ümber oleks rahamägi. Pensionär pudistab oma väriseva käega pool raha maha, tema taga järjekorras ootav ärimees võtab oma kätt taskust välja, et kella kogu aeg vaadata ja midagi pudiseb sealt ka maha, tema taga ootav tiinekas kontrollib oma nutitelefoni iga sekund ja taskus ei kõlise varsti enam ühtegi seni sellise taskust tõmbamise peale. Jne jne, seda nimekirja võib jätkata lõputult.

Bussi- või rongijaam

Olgu selleks siis saabuvad bussid/rongid või siis lahkuvad – alati on kõigil kiire kas siis sellelt maha või sellele peale. Loomulikult käib selle juurde tohutu jooksmine, närvitsemine ja pidev kontrollimine, et ega ometi midagi rongi/bussi/pingile või mujale poleks jäänud. Kõike seda saadab loomulikult kõrvulukustav mündikõlin, kui need maha kukuvad.

Hambaarst

Mitte keegi ei keela sul veeta aega hambaarsti kabineti ukse taga. Loomulikult peab selleks kasutama kõrvaklappe, et oma vaimset tervist hoida, kuid võimalik saak võib olla suur. Miks? No see on ju ilmselge – inimesed värisevad hambaarstile tulles kõvemini kui põrand ja õhk Parkinsoni tõvega inimeste kokkutulekul. Tuleb lihtsalt ise kannatlikult seal ukse taga istuda, kõrvaklapid peas ja kraam kokku kraapida.

Matused

Üsna loogiline jätk eelmisele. Kuigi sündmus ise on muidugi kurb mõnele, siis peitub siin ka võimalus. Nimelt kui näed matuserongkäiku, siis pole sul vaja teha midagi muud, kui rongkäigule sappa haakida. Seal võetakse taskurätte taskust välja pisarate pühkimiseks niipalju kordi, et kuigi matus peaks iseenesest siinmail olema vaiksemat sorti üritus, siis pigem tundub nüüd, nagu viibiksid rahapajas, kus münte vorbitakse. Võta kaasa kartulikott, ütle mõttes mõni hea sõna kadunukese kohta ja korja kogu leinajate taskust pudenenud raha kokku.

Mõnusat korjamist ja rikkaks saamist!

Hea lugeja! Nii nagu õiged eestlased ei anna kunagi välja ei oma parimaid seenekohti ega taarakohti, ei anna Sa ilmselt välja ka oma parimaid niisama vedeleva raha kohti. Aga kui siiski leiad, et tahaksid ise samuti panustada siia, pane aga julgelt oma parim raha leidmise koht loo alla kommentaaridesse!

Kliki SIIA ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (6)

 • Karru

  7. dets. 2022 - 18:58

  Lidli korvijärjekorrst, ikka leidub kedagi kes käru tagasi panna ei viitsi või paneb nii suure hooga, et münt lendab lumme ja sealt juba niisama lihtsalt ei leia.

  Vasta
 • E

  7. dets. 2022 - 21:17

  Mina avastasin kunagi rahapaja noorte laulu-tantsupeo ajal. Jalutasin üle muruplatsi, kus rahvariietes mudilased olid äsja suppi nosinud. Iga paari meetri tagant mõni münt, mille vanemad mudilastele taskurahaks kaasa andnud, aga rahvariidehõlst neid eriti hästi kinni ei pidanud.

  Vasta
 • tapeedimuster

  7. dets. 2022 - 23:23

  Mina olen leidnud suuremas koguses münte ainult ühel korral, siis kui hoiupõrsas katki läks.

  Vasta
 • Naljanina

  8. dets. 2022 - 00:14

  Harakate ja vareste pesades pidi ka münte olema. Kingpool rääkis.

  Vasta
 • Ennustaja

  8. dets. 2022 - 01:00

  Oluline on, et leitud münt ka õnne tooks. Selleks on vaja 3 korda paremast kõrvast sikutada ja vasaku käega nina sügada.

  Vasta
  • Agent

   10. dets. 2022 - 12:20

   Ja kui pärast seda teil münt ikka veel alles on, siis oletegi õnnelik.

   Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles