Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Tallinna kohal lendav kopter lõpetas tänaseks 5G nanoosakeste puistamise linlastele

Tallinna kohal puistati täna värske sats 5G nanoosakesi.
jagamist

Täna Tallinna kohal tiirutanud ja termomõõdistamise nime all toimunud 5G nanoosakeste helikopterilt puistamise esimene päev on läbi. Homme jätkatakse 5G nanoosakeste puistamist linlaste ajudesse.

5G nanosakeste puistamist viiakse läbi, sest eelmised osakesed on aegunud, katki või kulunud ning vajasid hädasti värskenduspuistamist.

Fooliummütsiks hilja?

5G nanoosakeste nn värskendamiskuur viiakse läbi öösel, kui inimesed on kodudes ja õhust puistatud nanosakesed jõuavad ilusti kõigi linlaste hingamisteede kaudu nende ajudesse.

Hetkel teadaolevat andmete kohaselt tehti helikopterilt 5G nanoosakeste puistamist Maardus 20. märtsi hilisõhtul. Tallinnas lennati täna ehk 21. märtsi hilisõhtul ja jätkatakse homme, 22. märtsi hilisõhtul. 5G nanosakeste puistamise kuupäevad võivad jooksvalt ka muutuda, kuna lendude toimumine oleneb ilmastikuoludest ja muust lennuliiklusest.

5G nanoosakeste puistamiseks on oluline päikesevalguse puudumine, sest see võib nanoosakesi tehniliselt mõjutada, mistõttu toimuvad lennud peale päikese loojumist vahemikus kl 20–23. Ka on oluline see, et poleks tugevat tuult, mis võiks helikopterilt puistatud 5G nanoosakesed kanda ära näiteks Läänemerele ehk nad ei jõuaks siis linlaste ajudesse.

Kõik need tallinlased, kes elavad fotol näidatud kollaste joonte all, on juba saanud tuttuued 5G nanokiibid – õnnitleme! (foto: Flightradar24).

Kõigile laialt teadaolevalt kasutatakse 5G nanoosakesi selleks, et lülitada välja linlaste oma peaga mõtlemine ning lülitada sisse süvariigi poolt kontrollitavad saatjad, mis hakkavad edastama ainult valitsust kiitvaid jutupunkte. Kõrvalnähuks loetakse paljudel ka kriitilise meele täielikku kadu kõige ümbritseva suhtes.

Valitsus vabandab võimalike ebamugavuste pärast, mis võivad tekkida helikopteri hilisõhtuste lendude pärast. Kogu linna 5G nanosakestega katmiseks lendab helikopter üle ühe koha orienteeruvalt kolm korda, mis tähendab, et ühes asukohas on kuulda helikopteri häält ligi 15 minutit. Lennud toimuvad 300–400 m kõrgusel.

Lendu on võimalik jälgida Flightradar24 kodulehelt, helikopteri nimi on OHHLL.

NB! 5G nanoosakeste vastu on olemas ainult üks retsept, mis koosneb mitmest erinevast kemikaalist ja nende võtmise järjekorrast. On tehtud kindlaks, et kõige tõhusam 5G nanoosakeste kaitse tekib siis, kui tõmmata üks triip jooditableti puru, võtta pits MMSi ja siis pista endale kapsel Ivermektiini perse.

Kliki SIIA ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (13)

 • mutt

  22. märts 2022 - 08:32

  Tegelikult on teine võimalus ka – kui joodiga määrida kokku oma mõlemad silma alused ja suu ümbrus, siis see aitab samamoodi kui jooditableti triibu tõmbamine. MMS-i võib tilgutada ka kõrva, aga siis tuleb vähemalt 5 tundi käia pea viltu, nii, te see õigesti imenduks. Ivermektiinile kahjuks muud võimalust ei ole, ikka tuleb panna sinna kuhu artiklis soovitati.

  Vasta
 • Kapten Schults

  22. märts 2022 - 09:07

  Minu arvates on diagrammil kujutatud reformierakondlaste juhtimisel (kollane värv) ettevõetud valitsuse teekonda Ida – Virumaale koos hoovõtuga.

  Vasta
 • Teadja

  22. märts 2022 - 10:30

  Kaardilt näha, et uued kiibid pole enam punased vaid kollased.

  Vasta
 • tapeedimuster

  22. märts 2022 - 11:02

  NB! Iga nanoosake hammustab pehmenenud ajust tükikese või paar. Kindel see, et puuduvat osa ajust saab jooditablettidega täita.

  Vasta
 • Oioi

  22. märts 2022 - 15:20

  Mina kuulsin, et 10 nanoosakese eest võib saada endale Vooglaiu habeme aga tema mõistuse eest piisab 3 osakesest.

  Vasta
 • Kurbas

  23. märts 2022 - 16:04

  Nanoosakesed sisaldavad kindlasti ka üht teatud sorti viirust mis meil siin paar aastat sügisest kevadeni lendleb. Suveks pannakse jälle pausile sest suurest valetamisest on vaja ju puhata ka reisides.

  Vasta
 • Kiibistaja

  24. märts 2022 - 23:57

  Valitsus on enda koospüsimisega niivõrd hõivatud, et isegi ei püüa enam elanike eest sellist kiibistamist varjata. Vähe sellest et kiibipilve tootnud helikopteri transponder jäeti kogemata välja lülitamata, seetõttu oli sellist “külvi” väga lihtne jälgida siis ei varjatud enam isegi helikopteri kutsungi nime OHHLL mis rahvusvahelises militaarses ringkonnas teadaolevalt tähendab Only Hour of Healthy Life Left

  Vasta
 • Informeeritu

  25. märts 2022 - 22:47

  Teie väide vastab ainult poolenisti tõele.Nimelt meiepoolne soovitus oli Imervektiin sisestada koos karbiga

  Vasta
  • me

   26. märts 2022 - 09:10

   Kas tühi karp ka toimib? Mul said kapslid otsa.

   Vasta
 • Anti

  26. märts 2022 - 09:20

  Kuidas saab sellist paskalubada üldse avaldada?! 😀
  Idioot on see kes selle uuduie kokku pani!

  Vasta
  • Oioi

   29. märts 2022 - 16:52

   See siin huumori ja satiiri leht. Aga kus teie endameelest olete???

   Vasta
 • Mrs

  27. märts 2022 - 09:51

  Mida hekki?! Nagu reaalselt usute seda jama või? Sula selge jama. Ja see artikli avaldaja on ka mingi eriti suure tähega aju vist rääkimata selle kirjutaja 🤣🤣

  Vasta
 • -

  28. märts 2022 - 18:33

  Einoh, hästi kirjutatud artikkel, kuid tegelikke fakte pole. Olgem reaalsed, nanokiibid? Kui keegi tuleks sellise põhjendamatu privaatsust rikkuva idee peale, et inimesi on vaja kiibistada, siis ei tehtaks seda nii kallilt ja nii keeruliselt. Pealegi, nanokiip, nanokiibiks, vaadake enne, mis taskus on. Milleks on vaja mingisuguseid “nanokiipe” inimeste nn ajudesse saada, kui on palju, palju lihtsam kasutada seda, mis on inimestel olemas, ehk siis nutitelefon. Mitte ainult nutitelefon, tahvelarvuti, sülearvuti, “nutikas” auto (ehk siis elektroonika vidinaid täis auto), nutikell (see viimane veel väga kasulik nn meie ajus oleva nanokiibi asendaja).
  Mõelge nüüd, miks me räägime ulmelistest kiipidest, kui me mõnda, kui mitte mitut neist juba ei kanna.

  Siiski, meil on siin riigis sõnavabadus, (seetõttu võtsin ka vabaduse sõna sekka öelda) niisiis ühest heast ilukirjandusest ära ei ütle, sest fakte tegelike pole, on ainult oletused ja hüpoteesid, aga hästi kirjutatud, hea lugemine oli (ja see polnud iroonia, hea on ennast eluga kursis hoida).

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles