Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Tammsaare tee garaažhide juures pussitati õhupalle

Kuriteopaik Tammsaare tee garaažhide juures.
jagamist

Täna lõuna paiku leiti Tammsaare tee garaažhide juurest pooleldi kössi vajunud õhupallid, keda oli korduvalt pussitatud. Terveks jäänud õhupallide endi sõnul nad oma sõprade ründajat ei mäleta, sest olid eile tarbitud heeliumist endiselt pilves.

Õhupallid leidis juhuslik möödakäija, kes märkas ohvreid lihtsalt maas vedelemas.

„Ma sain kohe aru, et juhtunud on midagi kohutavat, sest me kõik ju teame, millised õhupallid oma loomulikus olekus on – rõõmsad, värvilised ja hõljuvad. Need aga vedelesid tuhmunult maas ja olid kummaliselt kössis. Niipea kui juurde astusin, sain aru, et neid oli pussitatud. Korduvalt,“ märkis ohvrid leidnud Moonika (39).

Vara veel maha kanda

Õhupallid leidnud ja nendega esmases kontaktis olnud Moonika sõnul ei tundunud terveks jäänud õhupallid ise arugi saavat, mis nendega juhtunud olid.

„Kui ma nende juurde astusin ja küsisin, et kas kõik on ikka korras ja miks nad maas vedelevad, siis nad korrutasid mulle mitu korda, et nad ei vedele seal niisama, vaid taastuvad eilsest 5-aastase Martini sünnipäevapeost ja loodavad, et neis on veel piisavalt vurtsu, et panna ka täna maha üks korralik pidu,“ rääkis Moonika.

Õhupallid ise ei tundu arugi saavat olukorra tõsidusest.

Õhupallid tahavad pidu jätkata

„Kui ma juhtusin nende tähelepanu asjaolule, et osasid nende sõpru oli pussitatud, ei tundunud see neid eriti huvitavat ja nad uurisid minult pidevalt, kust heeliumi juurde saaks,“ sõnas Moonika.

„Jäi mulje, et nad ise ei saa olukorra tõsidusest arugi. Helistasin koheselt KlouniAbi24 numbrile ja küsisin nõu, et mida ma edasi tegema peaksin. Sealt öeldi mulle, et ma ei muretseks liialt ja et taolisi asju tuleb ikka ette. Nad ütlesid mulle, et jätkaksin oma teed ja jätaksin pallid rahule, nad lendavat ise mingil hetkel tuulega ära,“ rääkis Moonika.

„Mul on varasemalt olnud mitmeid kokkupuuteid Klouniabi24-ga aga taolist külma ja kalki suhtumist kohtasin esimest korda. Jätta hädasolijad lihtsalt niimoodi abita tänavale vedelema? Kes teeb seda?“ küsis klounides pettunud Moonika.

Kella 15 ajal olid pussitada saanud õhupallid endiselt samas kohas ning tülitasid möödakäijaid heeliumisooviga. Endiselt püsib kõrge oht, et neid võidakse taolise tülika käitumise pärast uuesti pussitada.

Sulle meeldis see lugu? Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles