Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Täna õhtul laseb Yana Toom veel rohkem maksumaksja raha tuulde

Täna õhtul näeb Tallinna taevas suurepärast vaatepilti - see pole hädakutsung, tegemist on hoopis Yana Toomi reklaamiga.
jagamist

Eile raputas Eesti ühistranspordi maailma uudis sellest, et Yana Toom sai omanimelise trammi, mis osutus tema büroo reklaamiks. Täna üllatab Yana Toom juba uue plaaniga, kuidas raisata veel rohkem Euroopa maksumaksja raha.

Euroopa Liidus on raha nagu putru – eile pandi Tallinnas käima Yana Toomi nimeline tramm, täna õhtul valgustab Tallinna taevast Yana Toomi näoga reklaamvalgusvihk. Kuhu on siit veel edasi minna, Yana Toom?

Tegemist kutsega konsultatsioonile

„Ma tean küll teie väljaannet – te olete need urgitsejad, kellel on kõige värskem info kõigest ja kes väidavad, et on Eesti kõige usaldusväärsem ja tõsiseltvõetavam uudisteallikas,“ põrutab Yana Toom kui talle helistame. Kinnitame tema väiteid.

Tramm oli alles algus!

„No olgu, rääkisite pehmeks. Te soovisite teada, et milleks tramm ja milleks Batmani stiilis reklaam Tallinna taevasse Euroopa maksumaksja raha eest?“ küsib Toom. Noogutame innukalt telefonis ja kuigi Yana meid ei näe, teame me, et ta sai aru.

„Ega see polegi midagi muud kui reklaam minu fraktsioonile Euroopa Parlamendis, loomulikult maksumaksja raha eest. Meile anti igaühele kätte hunnik raha ja öeldi, et go wild ja wild-iks ma läksin. Ega nad seal ise ka ei saanud vist aru, mis Pandora laeka nad sellega avasid,“ itsitab Toom telefonis. Noogutame taas kaasa.

Kuhu on siit veel edasi minna, Yana?

„Kosmosesse!“ põrutab Yana teisel pool toru. Teeme telefonis imestunud silmad.

„Kõik oleneb nüüd sellest, et kuidas maksumaksja raha juurde saame. Trammi peale läks korralikult pappi, sellele Batmani stiilis valgusvihu asjale läks korralikult raha ja sellele projektile, mis ma järgmiseks teha tahan, on raha juurde vaja,“ selgitab Toom.

Täna õhtul taevasse vaadates ei tasu ära ehmuda – Kuu pole muutnud oma välimust – see on ainult Yana Toom, kes seal maksumaksja raha põletab.

„Järgmisena soovin ma oma pilti rahvusvahelise kosmosejaama ISS-i peale – ei rohkem ega vähem!“ ütleb Toom. Küsime, et aga siis ju keegi ei näe seda.

„Kuidas ei näe – tulnukad ju näevad ja kas te arvate, et neid Euroopa Parlamendi poliitika ei huvitagi?“ Raputame pead – ei tea.’

„No küll siis saame teada – head aega! Ärge mingist soperdist nüüd sellest kokku kirjutage – pange ilusti kirja nii nagu asi tegelikult on: et Yana Toom raiskab tohutus koguses Euroopa maksumaksja raha!“ nõuab Toom telefonis.

Lubame talle, et kõik läheb sõnasõnalt nii ka kirja.

NB! Inimeste vahel, kes postitavad Facebookis selfisid “Yana Toomi” trammi või taevasse kuvatud Yana Toomi pildi taustal hashtagiga #YanaToom, loosib Euroopa Parlamendi saadiku Yana Toomi büroo välja tasuta reisi kosmosesse (üheotsapilet, minek kohustuslik). Postitusi oodatakse kuni 22. novembrini (kaasa arvatud).

 

SEOTUD LOOD:

VEEL ÜKS EUROPARLAMENDI VALIMISTE OHVER: Yana Toom kaotas kihlveo pärast jala

VALIMISKAMPAANIA TÄIES HOOS: Yana Toom striimib lähinädalatel Fortnite’i

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

1 kommentaar

  • Aare Tesaar

    20. nov. 2019 - 20:37

    vot on eit!!!! ei põe mingi kleepeka pärast auto küljel, ikka kohe kosmosesse! võtke eeskuju,konnatiigi poliitikud,kes te olete võlgu mingid paarsada tuhat eurot…krt, seoksega võiks isegi möllata saunas ja …hiljem kah

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles