Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Tanklakett Circle K pakub pühade ajal kohvitopsi törtsu tasuta viskit

Viskipudeli leiavad tankla kliendid tuttavast kohast - siirupipudelite juurest. Laske aga hea maitsta!
jagamist

Tanklakett Circle K teatas täna, et pühade ajaks paigutatakse igasse tanklasse siirupipudelite kõrvale ka pudel viskit, millest siis iga klient saab hommikukohvile törtsu tasuta alkoholi juurde lisada.

„Meie kliendid on meilt tegelikult juba ammu uurinud, et kas lisaks tavapärastele tasuta lisanditele nagu siirupid, vahukoor ja kakaopulber, saaksime me kohvimasinate juurde panna ka mõned viskipudelid. Seni oleme me sellest hoidunud, sest tegemist on ju ikkagi tanklaga, kuhu enamik inimesi tuleb autoga ning on roolis,“ märkis Circle K Eesti peadirektor Kai Realo.

Viski tõstab pühademeeleolu

„Aga nüüd on käes pühad, inimesed liiguvad palju ringi, külastavad oma vanavanemaid Eesti teises otsas ning sõitmist on palju – ja nii saigi tehtud otsus – paneme vähemalt pühade ajaks välja igasse tanklasse viskipudelid, et meie kliendid saaksid sõiduks iiri kohvi kaasa teha – nii kulgeb ka sõit lõbusamalt,“ selgitas Realo tankla plaani pühademeeleolu tõstmiseks.

Iiri kohvi a la Circle K – pane topsi pisut siirupit, lisa viskitörts ja lase head kohvi peale. Hea sõidu retsept garanteeritud.

„Ei ole vaja vist kellelegi eraldi öeldagi, et mitte ükski autot rooliv isik ei tohiks pühadesõite tehes juua tilkagi kohvi, millesse on viskit sisse segatud! Ka väikseim kogus alkoholi võib mõjutada juhi võimet oma autot kontrollida ja õnnetused on kiired tulema,“ märkis Realo.

„Kuid kõrvalistujad lasku aga meie heal kohvil hea maitsta – nii läheb iga sõit kui mitte kiiremini, siis vähemalt lõbusamalt,“ arvas tanklaketi juht.

Iiri kohvi on pika sõidu mõnus kaaslane

Küsimusele, et ega inimesed pika sõiduga ennast pühadeks ometi purju joo, vastas Realo nii: „Kui võtta ette sõit näiteks Tallinnast Võrru ja teha peatus igas meie tanklas ning võtta uus kohv viskiga, siis Võrru jõudes on tõesti üsna reaalne, et iiri kohvi tarbinund isik võib olla selleks ajaks saavutanud juba üsna arvestatava joobeastme,“  arvas Realo. „Aga loomulikult ei soovita me seda mitte kellelegi.“

Kampaania kestab 20.detsembrist 2.jaanuarini.

Hea lugeja! Mida arvad sina tanklaketi Circle K plaanist panna kohvimasinate kõrvale ka pudel viskit, mida kliendid saavad hommikukohvile lisada? Anna oma arvamusest loo all kommentaarides märku.

1 kommentaar

  • Jevgeeni O.

    19. dets. 2018 - 18:26

    Olin lausa lummatud sellest suurepärasest ideest, millele on tanklakett Circle K tulnud..Nüüd saavad ka tavavaesed ja vaesed autojuhid hommikukohvile törtsu tasuta alkoholi juurde lisada, enne, kui minister Tõniste nende , korterid, autod ja juhiload oma uue seadusega konfiskeerida laseb. Nüüd, kui käes on töötegemise aeg, liiguvad vaesed inimesed niisama ringi, külastavad oma veel vaesemaid vanavanemaid Eesti teises otsas , sõitmist, miinimumpalgaga töötegemist ja Lugejakirja kommenteerimist kiirel tööajal on palju – Circle K otsus panna vähemalt kiireks tööajaks välja igasse tanklasse viskipudelid, et kliendid saaksid sõiduks oma viletsatesse remontivajavatesse elamistesse, kus on ka palju haigeid, iiri kohvi kaasa teha – nii ju kulgeb vaesus lõbusamalt ja mõtted lähevad kindlasti sotsiaaldemokraatide peale..Meie ju aitame ja toetame.Tõde on ka see, et alkohool on kohalik,mitte Lätist toodud…

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles