Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Täpseim ja konkreetseim puhkusehoroskoop igale tähemärgile!

Horoskoobita kobad sa pimeduses. Ära ole pime, usu horoskoopi!


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jäär on julge, energiline ja impulsiivne. Naudid füüsilisi väljakutseid ja värskes õhus viibimist. Sulle on meelt mööda seikluslik puhkus - tähed näitavad. et Jäär võiks sel suvel külastada Eesti Energia Narva Elektrijaamade territooriumi. Sealt saab kõike - saab sisse tungida suletud piirkonda (seiklus), supelda Auvere settetiikides (julge!) ja miks mitte proovida ära ka visata traat üle kõrgepingeliinide (energiline!).

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnnil on romantiku süda, sestap armastad muusikafestivale ja looduskauneid kohti. Miks mitte külastada mõnda kauget väljasuremise äärel olevat Eesti tõelist küla, kus saab nautida kohalike külaparmude kontserti poe taga ja soetada kohe-kohe suletavast külapoest suur balloon kanget õlut, et kontserdi kõrvale ka midagi mõnusamat mekkida. Tähed igatahes seda just Sõnnile soovitavadki.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Armastad seltskonda, oled uudishimulik ja sulle meeldib avastada end kohtadest, kus varem pole viibinud. Puhkusel olles tahad alati õppida midagi uut, vestelda kohalikega ja luua uusi tutvusi. Miks mitte proovida arestimaja. Politseil on neid spaalaadseid hooneid üle Eesti ning sinna sattumine pole sugugi nii keeruline - tuleb ainult tohutult kiirust ületada ja paha ei teeks samal ajal ka purjus olla. Uus seltskond, avastad uue koha, tõsised vestlused kohalikega ning kui sa pole seal varem viibinud, on see veel kirss tordil.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Naudid puhkuse juures mugavust ja ühes kohas paigal olemist, millega kaasnevad tuttavad kohad, lemmikpoed ja -kohvikud. Vähile soovitavad tähed püsida puhkuse ajal kodus ja vaadata aknast välja. See võib tunduda igav aga vähemast magalarajoonides keeb päevasel ja ka öisel ajal selline elu, et hoia ja keela. Vähk saab neid aga nautida turvaliselt oma koduaknast, ise end ohtu seadmata. Muidugi ei ütle sa ära ka veemõnude nautlemisele - viimase aja vihmad tekitavad selleks sobivaid kohti otse sinu maja ette. Mine ja püherda end lolliks.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Sa armastad puhkusele minekut ja ootad sellelt alati kõrgklassi sära. Eeldad, et puhkus toob endaga kaasa mitmed üle võlli elamusi. Tähed näitavad, et Lõvile sobib kõige paremini end hõbepaberisse mässimine ja oma kodukohas õues ringipatseerimine selle kostüümiga. Lõvi saadab sel teekonnal pidev tähelepanu ja on üsna kindel, et õhtu lõpuks maandub ta kohalikus hullumajas - kui see pole üle võlli kogemus, siis tähed ei tea, mis veel oleks.

Neitsi

23. august – 22. september

Võtad harva aja maha, seega on reisisihtkoha valik sulle väga tähtis. Naudid head tervislikku toitu ja puhtust. Eelistad selget ja konkreetset reisiplaani. Tähed näitavad, et kuigi Neitsidele meeldib puhata, teevad nad seda harva, sest on väga kohusetundlikud. Tähtede soovitus on end korralikult vigastada - nii satud otsejoones haiglasse, kust muud ei saagi kui konkreetset päevakava, head tervislikku toitu läbi toru ja mis peamine - puhtus. Haiglast puhtamat kohta annab otsida ja lisaks saad rahuliku südamega magada, sest isegi sinu ülemus saab aru, miks sa tööl ei raba.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Oled intellektuaalne ja diplomaatiline. Tahad jagada elamusi teistega, aga hea meelega kerid ka kerra põnevat raamatut lugema. Sinu puhkuse stiil on pigem rahulik. Otsid tasakaalu tegutsemise ja lihtsalt niisama olemise vahel. Tähed näitavad, et sinu ideaalne puhkus on raamatukogus. Võta kaasa magamiskott, taskulamp ning peida end ööseks raamatukokku ära. Saad rahulikult raamatuid lugeda ja leida selle tasakaalu tegutsemise (kuidas hommikul välja saada nii, et vahele ei jää) ja lihtsalt niisama olemise vahel. Isegi kui jääd vahele, saad pigem medali oma teadmistejanu eest.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpion on vapper, kaastundlik ja aus – tõeline sündinud liider, kes harva puhkab. Sinu puhkus tähendab akude laadimist. Meele järgi on Sulle üksiolemine ja endaga tegelemine, privaatsed kohad ning kõrvalised paigad. Naudid voolavat vett: jõgesid ja ojasid. Miks mitte need kaks ühendada - sina oled kaastundlik, et sul sõpradel ja tuttavatel autoakud tühjad - võta need kaasa ja mine kalale. Seal saad looduses akusid laadida ja samal ajal näiteks tegeleda ka röövpüügiga - juhtmed vette ja kala käes. Kõik võidavad - sõbrad saavad tagasi täis akud ja sina saad üksi endaga metsas tegeleda privaatselt.

Ambur

22. november – 21. detsember

Oled tõeline seiklejahing! Otsid elamusi ja januned vabaduse järele. Igatsed spontaansust ja planeerimata kulgemist. Tähed näitavad, et sinu parimaks puhkuseks ongi see kui paned auto kütusepaagi bensiini täis ja hakkad lihtsalt sõitma. Sõidad niikaua kuni bensiin otsa saab - teised saavad sinust pikaks ajaks rahu ja sina saad pärapõrgus bensiini otsida. Seiklus ja vabadus missugune.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukitsena oled praktiline, sageli tõsine ja distsiplineeritud. Puhkuse juures otsid suuri ja meeldejäävaid elamusi nagu arheoloogiline väljakaevamine. Tähed näitavad, et sinu puhkuseks on parim maale vanaemale külla minek. Küsi seal labidat ja palu näidata aias kätte see koht, kus sa oma suurt arheoloogiahuvi välja näidata saaksid. Võidavad kõik - sina saad oma hobiga tegeleda ja vanaema-vanaisa aed saab ilusti üles kaevatud. Aga planeeri oma puhkus pigem sügisesse kui seda rohkem vaja on.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Puhates otsid uusi seiklusi, naudid iseseisvust ja soovid teha kõike omamoodi. Tahad kogeda looduse imesid, näiteks näha virmalisi. Pole probleemi - tähed näitavad, et kui tahad asju omamoodi teha, siis tee - võta näiteks suur luup ja vaata sellega pikalt päikesesse. See on uus ja omamoodi kogemus - näed kindlasti virmalisi ja seikled ka EMO-s mitu tundi pärast seda veel.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Sa unistad maailma avastamisest ja armastad mõtet reaalsusest põgenemisest. Lisaks sellele oled romantik, kes puhkaks kallimaga meelsasti näiteks armsas suvemajakeses. Puhates kasutad aega elu üle mõtlemiseks ja asjade ümberhindamiseks. Miks mitte proovida koos kallimaga oma suvekodus heroiini, et põgeneda mitmeks päevaks reaalsuse eest. Tähed hoiatavad siiski, et heroiin on kange kraam ja sellest puhkusefaasist väljasaamine võib osutuda raskemaks kui arvatagi võib.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles