Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Täpseimast täpsem nädala horoskoop, 15.-21.aprill

Tähed teavad, mis sind ees ootavad - usalda neid piiritult!


Jäär

21. märts - 20. aprill

Armastus: jätkuvalt allakäiguspiraal. Kui sa varsti midagi ette ei võta, siis võib juhtuda, et abiellud.

Raha: tahad kiiresti rikkaks saada ja vastad kõigile Nigeeria kirjadele ja paned end kirja igale püramiidskeemi üritusele. Sind tehakse täiesti rahast lagedaks aga vähemalt on sul midagi teha sel nädalal, mis sind abiellumisest eemal hoiab.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Armastus: kohtad eluarmastust aga ta on kellegi teise eluarmastus. Sina lihtsalt kohtad teda ja jääd ikka üksi edasi.

Raha: Kuigi armastuses sul ei vea, veab sul rahaasjades. Oled ainuke tähemärk, kes sel nädalal oma pangakontot kasvatab. Ilmselt kantakse sulle kogemata valesti raha, muud põhjust küll ei oska tähed öelda. Aga vähemalt korraks on ju hea tunne, et tuli juurde.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Armastus: vaevled armuvalus, sest sulle tundub, et kontori kõige sümpaatseim inimene ainult vaatab sind aga rääkima ei julge tulla. Lõpeta peeglist enda imetlemine ja kaob ka see armuvalu sealt vastu vaatava inimese osas.

Raha: Kaksikutel sai raha otsa juba kuu teisel päeval ja seega on nad praeguseks ammu juba uutes võlgades. Aga vaata alati asja positiivset külge - sul pole raha, et süüa osta ja sa ei saa seega ka paksuks minna.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Armastus: sul läheb kondoom katki. Aga kuna sul armuelus niikuinii hästi ei lähe, siis pole hullu ka sellest, et sul kondoom niisama käes katki läks.

Raha: oled üks rikkamaid tähemärke, sest kuigi sa näed palju vaeva (sest sa oled juhm ja aeglane) ja teenid aeglaselt, raiskad sa ka aeglaselt. See nädal ei eristu su rahaasjades seega millestki ei eelnevatest ega tulevatest - vähe tuleb sisse aga vähe läheb ka välja.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Armastus: keegi ei taha sind peale seda kui sa hakkasid kõigile kuulutama, et kuidas kõik sind tahavad. Ehk siis nüüd on asjad balansis.

Raha: armastad raha üle kõige aga arusaadavatel põhjusel ei armasta raha sind. Sest keegi ei tee seda ja keegi ei taha sinuga koos olla. Ka raha mitte. Võibolla järgmine nädal on juba parem horoskoop teistel tähemärkidel.

Neitsi

23. august – 22. september

Armastus: satud sel nädalal armukolmnurka. Armukolmnurgas olevatel inimestel tekib õigustatud küsimus, et miks sa oma nina sinna toppisid. Sind aetakse sealt kolmnurgast minema.

Raha: sinu hoiupõrsas põleb arusaamatutel põhjustel maani maha ja sinu pangakonto pannakse sel nädalal kinni. Mingit põhjust polegi, lihtsalt pannakse kinni. Panga viga. Aga sina kannatad. Mis teha.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Armastus: sa armastad kõiki enda ümber olevad inimesi nii palju, et see lausa lämmatab neid. Kui nii edasi, siis varsti lämmatavad nemad sinu öösel padjaga.

Raha: Oled väga kokkuhoidlik inimene ja sinu käes püsib raha hästi. Kui sind maetakse kunagi, siis saad olla rahul, et sind asetatakse kirstu pehmetele rahatähtedele ja siis saadki lõpuks aru, miks oli vaja terve elu olla nii kokkuhoidlik.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Armastus: sinu seksikus paistab sel nädalal kaugele ja inimestel ei jää see märkamata. Tõmba palun kardinad teinekord ette ja ära liputa akna peal rohkem.

Raha: raiskad sel nädalal raha nagu homset polekski. Mõistlik ka, sest homme on võlausaldajad ukse taga ja pank viib su liisinguauto minema. Nii et pane täna hullu, sest homme läheb päriselt hulluks.

Ambur

22. november – 21. detsember

Armastus: sinus on sel nädalal väga palju armastust, lausa üle ääre ajab. Mine rahulda end ise ja lase seda suurt armastust vähemaks pisut. Imelik on.

Raha: Amburil on näpud põhjas nagu alati. Aga ära muretse - vähemalt on sinu elu finantsilises mõttes stabiilne - näpud jäävad ka järgnevatel nädalatel ilusti põhja.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Armastus: sina armastad elus ainult ühte asja ja see on töö. Sul veab - seda armastust saad sa sel nädalal kõvasti tunda. Lausa nii palju, et see armastus hakkab sulle tegema haiget nii füüsiliselt kui vaimselt.

Raha: Kaljukitse teeb sel nädalal ropult tööd ja ropult saab ta ka vaeva näha. Ropult palka saaks ta siis kui ta poleks Kaljukits, vaid ükskõik, milline teine tähemärk. Aga ta pole seda.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Armastus: armud sel nädalal ülepeakaela. Lõpetad kellegi võõra aga ometi huvitava kaisus. See ülepeakaela armumine on muide arstide släng autoavarii kohta ja sa lõpetad lahastes haiglavoodis.

Raha: Veevalaja peaks ostma sel nädalal lotopileti. Riigifirma Eesti Loto vajab sinu panust.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Armastus: öeldakse, et armastus on pime. ja et sõjas ja armastuses on kõik lubatud. Öeldakse ka, et armastuse värv on punane. Vot sellised ütlused siis Kaladele teadmiseks armastuse kohta. Sest muud neil selles valdkonnas sel nädalal niikuinii ei toimu.

Raha: Kaladel on alles ainult kolmandik kuupalgast. Ja kuu lõpp on kaugel. Tähed imestavad, et kuidas Kalad küll kuu lõpuni vastu peavad sellise rahaga. Või õigemini selle puudmisega.

1 kommentaar

  • Waffa Margus Meigo

    16. apr. 2019 - 18:04

    Hakka või uskuma, Sõnnina,
    nüüd jääb ainult veel raha ka oodata…

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis on Sinu arvates Eesti kõige põletavam probleem aastal 2023?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles