Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Teadlased: Ott Leplandi ja teiste Eesti kuulsuste lahkumineku taga on 5G võrk!

5G võrgu arendamise viimased ohvrid.
jagamist

Rühm Tartu Ülikooli teadlasi tuli täna välja šokeeriva avastusega: Eesti kuulsuste viimase aja lahkuminekute taga pole mitte midagi muud kui 5G andmesidevõrgu arendamine Eestis!

Teadlaste sõnul on nad uuringu tulemustes nii kindlad, et seda pole mõtet isegi teist korda kontrollida.

Välk selgest taevast

Tartu Ülikooli Rakendusuuringute Akadeemia (TÜRA) uurimisrühma juhi Martin Ivanovi sõnul kinnitas varasemaid kahtlusi 5G süüs just Ott Leplandi lahkuminek.

„Kui ma sain eile (21. mai, toim) varahommikul kõne Terviseametist, mis on muide alates 17. märtsist Eesti kõige informeeritum riigiasutus, siis ma teadsin kohe, et midagi väga hullu on juhtunud,“ rääkis uurimisrühma juht Ivanov.

„Mind teavitati, et Ott Lepland plaanib tulla avalikkuse ette oma lahkuminekuga ja meediat ning avalikkust teavitatakse sellest alles tunde ja tunde hiljem, täpsemalt eile õhtul kell 18.00,“ meenutab Ivanov.

„See uudis tuli nagu välk selgest teavast ja ma ausaltöelda tundsin ise ka, nagu oleksin välguga pihta saanud. Tol hetkel mõistsin ma, et meie pikka aega õhus olnud kahtlused, et Eesti kuulsuste lahkumineku taga on 5G võrgu arendamine, ongi tõsi,“ kirjeldab teadlane Martin Ivanov eilseid sündmusi.

Edasi läks kõik kiirelt, nagu teaduses ikka

TÜRA uurimisrühma juhi Ivanovi sõnul kutsus ta kohe kokku kõik oma rühma liikmed, kes olid juba nädala murdnud pead nii Hendrik Sal-Salleri kui Teet Margna lahkumineku kallal.

„Informeerisin oma tiimi juhtunust ja kõigil oli kohe selge, et võime kõrvale heita absoluutselt kõik muud teooriad ja keskenduda ainult 5G võrgu arendamise süüdistamisele,“ kommenteeris TÜRA peamees Ivanov.

„Tehnilise poole pealt tähendab see seda, et 5G võrk saadab teatud sagedustel inimeste pähe mõtteid, mida nõrgema närvikavaga kuulsused tõlgendavad äkilise sooviga minna lahku oma kaaslasest. Kusjuures, mida pikem kooselu, seda lihtsam 5G edastatavate mõjutussõnumite vastuvõtt,“ selgitas Ivanov.

5G mõjutas otseselt ajulaineid

„Meile sai selgeks, et mida kauem on mingi Eesti kuulsus oma kaaslasega koos olnud, seda pikem n-ö antenn ta on,“ märkis Ivanov.

„See seletab ka fakti, miks Sal-Saller ja Margna teatasid oma lahkuminekust kõvasti varem, sest nemad on pikemad n-ö antennid ja Ott Lepland teatas hiljem, sest temal on lühem antenn,“ märkis uurimisrühma juht.

„Ja no vaadake kasvõi seda, mida ütlesid nii Margna kui Sal-Saller pärast lahkuminekut. Mõlema jutt oli nagu kopi-paste: „Anname teada, et oleme otsustanud oma XX aastat kestnud koos- ja abielu lõpetada“ või siis „Jääme alatiseks ühiselt edasi kasvatama oma suurest armastusest sündinud last“. Mõtlete, et kokku lepitud jutt? Oh ei, see on puhtalt 5G poolt genereeritud jutt,“ selgitas Ivanov lahti ilmselget tõendusmaterjali 5G ohtlikkuse kohta kaua koos olnud Eesti kuulsustele.

„Kuna Otil on lühem antenn, siis tema rääkis pisut teistmoodi juttu ja hakkas hämama midagi lahkukasvamisest – ka see on 5G poolt genereeritud jutt aga ilmselgelt kehvema signaaliga,“ ütles uurimisrühma juht.

Proovisime loo jaoks kommentaari saada ka Väikeselt Otilt aga kahjuks keeldus ta sellest, viidates liiga suurele emotsionaalsele traumale.

Ohus ka teised, mittekuulsused

„Ega tegelikult on 5G arendamise algusest peale läinud lahku palju inimesi Eestis aga see info ei jõua avalikkuse ette, sest nad pole ju kuulsad ja seega ei vääri ka mingit lähemat uurimist,“ kommenteeris Martin Ivanov uuringu šokeerivaid tulemusi.

„Üks meie uurimisrühma liige läks lihtsalt hulluks peast kui need andmed tulid. Talle ei mahtunud mitte kuidagi pähe, et kuidas see kõik oli korraga nii ilmselge aga samas täiesti uskumatu.“

„Ma pole küll kontrollinud, aga ta vist peksab siiamaani oma pead vastu uurimislabor uksepiita. Samas, ma pole kontrollinud ka meie uurimistulemusi teist korda nii et tõenäoliselt see nii on,“ sõnas teadlane.

„Kurb tunne on aga samas on hea, et tõde lõpuks päevavalgele tuli,“ lisas uurimisrühma juht Martin Ivanov.

Hea lugeja! Mitu 5G antenni oled Sina nüüd valmis maha põletama, et ükski kaua koos olnud Eesti kuulsus enam mitte kunagi lahku ei läheks? Anna oma plaanidest märku loo all kommentaarides!

SEOTUD LOOD:

“5G-d ju ei tapa,“ põhjendas täna politseile vahelejäänud narkodiiler

Vaktsiinivastased: oleme väga lähedal kokkuleppele, millised on koroonavaktsiini kõrvalmõjud

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles