Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Tegijal juhtub! Homopelgajast Narva-Jõesuu poliitaktivist osales Eesti esimeses gei-filmis

jagamist

Narva-Jõesuus filmiti homoerootilist filmi, mis kujutab armastust kahe Nõukogude armee sõduri vahel. Kohalikel polnud sellest aga aimugi ning neil tuli filmimise ajal üle elada nii mõndagi.

Eriti vihane on Narva-Jõesuu elanik ja endine opositsioonipoliitik Aivo Peterson, kellel polnud aimugi, et tegemist on gei-filmi “Tulilind” (“The Firebird”) võtetega. Nimelt aitas mees filmi tegemisele kaasa, kuna talle olevat öeldud, et tegemist on hoopis armastuslooga, mille keskmes on Eestist pärit tütarlaps.

Kõik algas süütult nagu ikka

„Alguses oli kõik hästi. Kästi mul minna paljalt sauna koos teiste meestega ja no kitsas oli, natuke üksteise vastu hõõrumist oli aga ei midagi imelikku ju. Siis käisime kõik koos meestepundiga paljalt ujumas aga ju ka ei osanud midagi kahtlustada, sest ega seegi midagi teab mis ebatavalist ju pole,“ rääkis Peterson Lugejakirjale püsti seistes ja pakutud istekohast keeldudes.

Nõukogude armees teeninud Peterson sõnas Lugejakirjale, et ta ei aitaks mitte kunagi gei-filmi valmimisele kaasa. Ometigi aga just nii juhtus. Mehe sõnul on tal elus kindlad põhimõtted ja homoseksuaalide vastu tal sümpaatia puudub.

„Korraks hakkasin kahtlustama siis, kui ma pidin pikalt seal ühes stseenis ühte meest suudlema. Võtted kestsid terve päeva ja pärastlõunaks, kui minu suudlemisstseeni oli filmitud vist 14 korda, läksin ma aru pärima produtsendi käest,“ rääkis Peterson. „Produtsent rahustas mu siiski maha ja ütles, et tegemist on kindlasti armastusfilmiga, kus peategelaseks on naine.“

Arusaamine tuli järsku

Et tegemist on gei-teemalise filmiga, hakkas Petersonile koitma võtete vahel ajakirjandust lugedes. See vihastas aga meest niiväga, et ta otsustas oma pettumust ka valjusti väljendada, kuid jätkas siiski võtetel osalemist.

„Viimasel võttepäeval olid taas peamised võtted minuga ja seekord pidi filmi meespeaosaline astuma minuga nii oraal-kui anaalvahekorda. Mulle kinnitati, et kunst nõuab kõrgemaid ohvreid ja ma tegin need neli võtet läbi valu ära aga siis sai mul villand ka ja kõndisin minema sealt lihtsalt,“ meenutas Peterson filmivõtetel juhtunut. „Lihtsalt rõve oli kogu see asi kokkuvõttes!“

Peterson lisab, et temaga jagab sama arvamust suur hulk Narva-Jõesuus elavaid inimesi, kelle arust saab kogu juhtunut nimetada rõvedaks.

“Firebird” on lugu juhuslikust armastusest, sõpruse piiride ületamisest ja oma identiteedi leidmisest kinnises ühiskonnas.

1 kommentaar

  • abikaasa

    9. nov. 2018 - 12:12

    Korraks hakkasin kahtlustama kui olin ühte meest 14 x suudelnud ühe päeva jooksul……..?????!!!!!

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles