Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Telekanalite heategevussaated koguvad sel aastal raha petetud apteegi- ja laenuärimeeste toetamiseks

Sel aastal näevad Eesti telekanalid koos suurte staaridega vaeva, et koguda raha politiikute poolt petetud ärimehi.
jagamist

Eesti telekanalite heategevussaated tulevad sel aastal taas eelnevatest pisut erinevad – enam ei koguta raha tõeliselt hädasolijate jaoks, vaid kogu annetatud rahaga toetatakse seadustest ilmajäänud apteegi- ja laenuärimehi.

Mitmed tuntud ärimehed on maksnud sadu tuhandeid eurosid, et valitsus võtaks vastu neile soodsaid seadusi. Mida aga pole – lubatud seadusi. Seega on äärmiselt kurb ja traagiline näha, et meie vaesed ärimehed peavad kannatama alatute poliitikute pärast, kes on raha küll vastu võtnud aga vastu ei anna midagi. Kinni pannakse apteeke ja varsti keeratakse kinni ka laenuäri, kui pensionireformi ei tule – kannatajaks on aga lihtne eestlane, kes tahab kõrge intressi eest osta uue 70 tollise teleka või mõne tabletikese, et hinge sees hoida, aga ei saa.

Kes ärimeestele appi tulevad?

Sel aastal tulevad meie tublidele ärimeestele appi  ETV heategevussaade „Jõulutunnel“ ning TV3 heategevussaade „Inglite aeg“, kes mõlemad näevad terve detsembrikuu vaeva, et koguda petetud ärimeeste toetamiseks kokku võimalikult suur summa.

ETV heategevussaade „Jõulutunnel“

Esimesel jõulupühal on taas eetris heategevusprogramm “Jõulutunnel“, mis on ETV ekraanil olnud juba 19 aastat. Selle aja jooksul on „Jõulutunnel“ kogunud üle kolme miljonit euro ning aidanud tuhandeid abivajajaid. Tänavu ootame annetusi poliitikute poolt petetud ärimeeste toetuseks.

Jõulutunneli saatejuhid 2019. Urmas Vaino ei olnud nõus ka sel aastal osalema, sest ta arvas ülbelt, et ärimehed ei vaja toetust. (foto: ERR).

Jõulutunneli” esimene saade, mida juhib Hannes Hermaküla, on ETV ekraanil täna, 21. detsembri õhtul. Esimesel jõulupühal, 25. detsembril, toob heategevussaade koos Anna ja Kristjan Pihliga läbi päeva vaatajateni südamlikke kohtumisi poliitikutega, kes selgitavad oma kurjade otsuste tagamaid. Samuti räägivad oma kurva ja mõtlemapaneva loo ära ärimehed, taustaks helge muusika.

Annetustelefonid avati 1. detsembril ja need jäid avatuks 31. detsembri südaööni.

„Jõulutunneli“ slogan selleks aastaks on: „Tee oma heategu petetud ja pettunud ärimeeste toetuseks juba täna!“.

TV3 heategevussaade “Inglite aeg”

TV3e heategevussaade „Inglite aeg“ tuleb taas ja seda juba kuuendat korda. „Oleme tänu Eesti rahva abile suurte summadega toetanud inimesi ja perekondi, kelle eluteele on saatus veeretanud raskusi, millest ainult oma jõududega on väga keeruline välja tulla. „Inglite aeg“ on ainus heategevussaade, milles kogutud summa läheb jagamisele saates osalenud ärimeeste vahel ja nii teavad inimesed täpselt, kelleni nende annetusraha jõuab,“ märkis TV3 esindaja.

Aastal 2018 osutus „Inglite aeg“ Eesti telekanalite kõige edukamaks heategevussaateks. Viie abivajanud erakonna jaoks koguti rekordiliselt 321 190 eurot (loe lugu siit). Ärimeeste jaoks loodab saade veelgi rohkem raha koguda.

“Inglite aeg” 2019. Saatejuht Keili Sükijainenil pole mingit moraalset dilemmat ka sel aastal saadet juhtida. (foto: tv3)

„TV3 palub märgata Sul abivajajat petetud ärimeest– kui oled ise hädas rikkur või tead kedagi, siis anna abivajajast märku juba nüüd. Ükskõik, kui väike või suur üks mure võib tunduda – kirjuta meile aadressil aitahädasärimeest@tv3.ee. Aitame ja märkame meie tublisid ärimehi, sest üksteist peab hoidma,“ märkis TV3 esindaja.

„Inglite aja“ sloganiks on sellel aastal: „Märka hädas olevat ärimeest ja anna meile temast teada!“

Mõlemad telesaated loodavad, et olenemata annetussumma suurusest, suudavad ärimehed detsembri lõpus teha nägu, et nad on saadud annetusest hingepõhjani liigutatud, võib-olla poetada sümboolse pisaragi. Kuid kindlasti aitab just teie annetatud raha üle saada alatute poliitikute poolt ärimeestele osaks saanud pettumusest.

Hea lugeja! Ole sinagi sel aastal helde ja hea – anneta raha, et meie ärimehed ei peaks virelema ega kannatama alatute poliitikute pärast. Helista ja toeta kohe, annetusnumbrid on avatud!

P.S. Kui Sulle tundub siiski, et mingil arusaamatul põhjusel ei leia sa oma südames, et suurärimeeste toetamine oleks vajalik, siis toeta hoopis Lugejakiri.ee edasiilmumist. Seda saad sa teha klikkides SIIA!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles