Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Terviseamet hakkab uue telesaate abil otsima lao seadeid muutnud superadministraatorit

jagamist

Kuigi tavaliselt suvel uusi telesaateid ei tehta, on siiski üks erand. Nimelt teatas Terviseamet, et hakkab uue krimitelesaate abil otsima oma külmlao seadeid muutnud superadministraatorit.

Uue telesaate “Eesti otsib superadministraatorit” võitjat ootab 3 miljoni euro suurune trahv ning kui hästi läheb, siis ka (vähemalt tingimisi) vanglakaristus, lubavad saate tegijad.

Otsitakse patuoinast

Terviseameti juhi Üllar Lanno sõnul on telesaate peamine eesmärk leida süüdlane, kelle peale kogu 3 miljoni eurone kahjunõue halvaks läinud vaktsiinide eest veeretada.

Lanno tõdes tänasel uut telesaadet tutvustaval pressikonverentsil terviseameti külmlao temperatuuri tõusu asjaolusid selgitades, et sündmuste kronoloogiline jada on selge, kuid lõpuni pole veel klaar, miks temperatuur tõusma hakkas.

Kuni 2019. aasta 23. septembrini oli ameti teavitussüsteem seadistatud nii, et automaatne alarm läks välja ainult ­töövälisel ajal, siis, kui majas ei olnud inimesi. Paraku vaid kuu aega ­pärast seda ­seadistust, 30. oktoobril muutis keegi seaded tagasi nii, et süsteem ei annaks temperatuuri tõusu korral teavitust mitte pidevalt, vaid ainult töövälisel ajal.

“Veri peab voolama ja üks asi on kindel – see pole ei minu ega terviseminister Tanel Kiige veri,” rääkis uue telesaate tutvustamisel Terviseameti juht Üllar Lanno.

“Oleme valmis panema kogu vaktsineerimise seisma, et keskenduda süüdlase leidmisele ning sellele, et jumala eest meist keegi vastutama ei peaks,” kinnitas Lanno.

“Uue telesaate “Eesti otsib superadministraatorit” võitjat ootab 3 miljoni euro suurune trahv ning kui hästi läheb, siis ka vanglakaristus,” lubas terviseminister Tanel Kiik saate tutvustusel täna.

“Ootame kõigilt Eesti superadministraatoritelt aktiivset osavõttu,” lisas minister.

Toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist! Kliki siia!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles