Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Terviseamet: koroonaviiruse teisest lainest hullem on koroonanaljade teine laine

Terviseameti hinnangul ootab meid sügisel ees äärmiselt suur halbade koroonanaljade laine.
jagamist

Terviseamet teatas täna, et nad peavad sügisel koroonaviiruse teisest lainest hullemaks koroonaviiruse naljade teist lainet, mis võib mõjuda inimeste vaimsele tervisele äärmiselt laastavalt.

Terviseameti sõnul on olukord lausa nii tõsine, et kaalutakse lausa koroonanaljade keelustamist.

Olukord tõesti tõsine

„Kui koroonaviirus veebruaris Eestisse jõudis, hakkasid kohe ka naljad pihta,“ meenutab Terviseameti peadirektori kohusetäitja Mari-Anne Härma.

„Loomulikult olidki need alguses naljakad ja meilgi kontoris köhiti mõnele kolleegile selja tagant peale ja hõigati „KOROONA!“ selgitab Härma.

„Aga kui suvel olukord paremaks hakkas minema, kadusid vaikselt-vaikselt ära ka koroonanaljad, mille üle oli ainult hea meel,“ nendib Härma.

Uus naljade laine

„Nüüd, vastu sügist, näeme me aga murettekitavat trendi, et kõik need tüütud vanad naljad tulevad uue ringiga taas tagasi ja veel tüütumana, kui nad olid seda enne,“ ütleb Terviseameti peadirektori kt Härma.

„Me ju kõik teame neid nalju: kui keegi poes, seltskonnas või koosolekul korraks köhib, siis leidub ikka vähemalt see üks idioot, kes karjub üle ruumi, et KOROONA. Või siis köhitakse poes järjekorras seistes teistele kuklasse nalja pärast, et näha viimase reaktsiooni,“ selgitab Härma.

„Või minnakse kuhugi pubisse või mängusaali ja kui nähakse kedagi piljardit mängimas, siis küsitakse, et noh, koroonat ei olegi teil või? Täna näeme me, et need tüütud naljad on tagasi tulemas teise ringiga ja meie (Terviseamet, toim) hinnangul on see äärmiselt murettekitav, sest mõjub ümbritsevate inimeste närvikavale kordades hullemini, kui koroonaviirus ise,“ sõnab Härma.

„Jah, täna võime julgelt öelda, et isegi koroonaviirusest põhjustatud rasked tervislikud seisundid või isegi surmad pole nii hullud, kui on seda koroonaviiruse teise laine naljad,“ lisab Terviseameti peadirektori kt Mari-Anne Härma.

Hea lugeja! Kas Sina oled halbade koroonanaljade tegemise juba lõpetanud või alles alustad teise laine eel? Anna oma halbadest koroonanaljadest märku loo all kommentaarides!

Hakka Lugejakiri.ee jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles