Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Tuhanded kanad üle Eesti valmistuvad palverännakuks Tallinnas avatavasse KFC-sse

Mõned kanad on oma suurt teekonda juba alustanud.
jagamist

Peale lihavõttepühi ehk 21.aprilli alustavad tuhanded Eesti kanad palverännakut suve alguses avatavasse rahvusvahelisse kiirtoiduketti Kentucky Fried Chicken (KFC).

Kuna üle-eestiline ränne võtab palju aega, alustatakse teekonda võimalikult vara – kohe peale seda, kui lihavõttemunad on munetud.

Vabakäigu kana: ma ei jõua ära oodata, millal KFC Eestis uksed avab

Üks kana, kes on peatselt avatavast kanade restoranist täielikus vaimustuses, on Türil elav vabakäigu kana Saara.

„Kui ma kuulsin sellest uudisest aasta alguses, teadsin ma kohe, et pean sinna saama. Internetist lugesime, et nad võtavad vastu ainult kõige paremaid ja kvaliteetsemaid kanu. See tähendab ju eliiti – kes meist ei tahaks eliidi hulgas olla?“ küsis Saara rõõmsalt.

Uuel nädalal on see plats puhas ja kanad teel Tallinna poole.

„Nüüd olengi end juba mitu kuud nuumanud – nokkinud teri nii et tolmab, et rännakuks valmis olla ja jõuda kohale oma tippvormis!“ märkis Saara.

Vormi saamiseks kasutatakse erinevaid vahendeid

„Mina olen ka üks neist, kes varsti seda teekonda alustab, et õigeks ajaks kohale jõuda ja valituks osutuda,“ märkis Hiiumal Kärdla lähedal väikeses kanakuudis elav Janne.

„Ära on tüüdanud see väikelinna elu ja ega siin maal suurt midagi teha polegi kui ainult elada pidevas rebasehirmus. Hinga ihkab suurlinna ikka,“ selgitas ta.

Enese lihavormi ajamine nõuab ohvreid.

„Meilt on siit minemas ikka suurem seltskond ja kõik on omamoodi selleks ka valmistunud. Kes teeb päevas senise 100 000 nokkimise asemel 300 000 nokkimist, et lihas vormis oleks, kes on pidevalt õlleklaasi kallal, et liha omakorda pehmem oleks – igalühel on teooria, et mida KFC meist ootab ja näha soovib,“ selgitas Janne.

Vastates küsimusele, et kas Janne teab, mis teda seal ees ootab, jääb kana tagasihoidlikuks: „Ega täpselt ei tea küll aga olen kuulnud, et see pidi olema üle maailma kuulus kanarestoran – mida veel mul teada vaja on?“

Eesti esimene rahvusvahelise kiirtoiduketi Kentucky Fried Chicken (KFC) restoran avatakse Tallinnas juuni alguses. Veel pole siiski teada, kus toidukoht täpsemalt avatakse.

Seega, head lugejad! Kui te märkate järgmistel nädalatel teedel ja tänavatel liikumas hordides kanu, kes käituvad nagu…noh nagu peata kanad, siis ärge muretsege – tegemist on esimeste KFC fännidega, kes oma unelmate sihtkoha poole pürgivad.

1 kommentaar

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles