Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

TÜLI LOKSAL: Swedbanki ja SEB sularahaautomaadid on omavahel pöördumatult tülli pööranud

Tüli on Loksal paisunud nii suureks, et kohalikud ei saa raha kätte enam kummastki masinast.
jagamist

Loksa sularahakriis: hiljuti paigaldati Loksal asuvasse Grossi poodi Swedbanki sularahaautomaadi kõrvale SEB automaat. Nüüd on vanad konkurendid omavahel pöördumatult tülis – üks süüdistab teist paksuks olemises, teine väidab, et esimeses on liiga vähe raha. Raha ei anna klientidele välja kumbki masin.

Tüli ja lärm sularahaautomaatide vahel on paisunud juba nii suureks, et segab poe töötajaid ja kliente.

Tüli sai alguse sel nädalal

„Oleks me seda enne teadnud, et igipõlised konkurendid üksteist silmaotsaski ei salli, siis oleksime SEBi masinale ilmselt mingi muu koha leidnud,“ öeldi Loksa linnavalitsusest.

„Kõik oli rahulik seni, kuni SEB tuli ja pani oma masina Swedbanki oma kõrvale.“

„Kohalike rõõm jäi aga napiks, sest automaadid hakkasid üksteist süüdistama ja laimama ning nende peamiseks tegevuseks, raha väljaandmiseks, kumbki masin enam aega ei leiagi üldse,“ selgitatakse Loksa linnavalitsusest.

Pillutakse süüdistusi ja laimatakse

Tüli keskele on kistud ka seinal asuv elektrikilp ja lähedal seisev mänguautomaat, kes mõlemad on vastu enda tahtmist pidanud valima ka poole.

Swedbanki sularahaautomaat end tagasi ei hoia: „No te ainult vaadake teda (SEBi automaati, toim.) – mingi eelmise põlvkonna kolakas, paks nagu loom!“ põrutab tüli üks pool, Swedbanki automaat.

„Enne oli siin nii mõnus ja ruumi palju, värske õhk ja korralik sirutusruum. Ja mis nüüd on? Nüüd toodi see paks elukas siia, mis varjab kogu vaate poele ära. Ütle ka talle midagi sitasti, elektrikilp!“ ründab Swedbanki masin SEBi oma. Elektrikilp vaikib targalt.

Lepitust ei paista kuskilt

SEB automaat vastust võlgu ei jää: „Hakkab jälle peale vana hala – paks ja kole, ei mahu ära, bla blaa blaa,“ sisistab SEBi automaat kõrvalt.

„Sulle teadmiseks, et suurus tähendab seda, et minus on rohkem raha. Ja mida tähendab pisike ja peenike olemine? Täpselt nii – sinus on vähem raha. On mul ju õigus, mänguautomaat?“ mässib SEBi masin tülisse ka enda kõrval asuva mänguautomaadi. Mänguautomaat põrnitseb vaikides põrandat.

„Mina ei anna enne sentigi raha välja kui see oranzh tõbras on siit ära viidud!“ esitab SEBi automaat ultimaatumi.

„Mina olin siin ennem ja minema pead sina, paks roheline kolakas! Hoopis mina ei anna enne raha välja kui sina siit läinud oled!“ ei jää ka Swedbanki masin vastust võlgu. Tüli ja sularahakriisi lõppu ei paista mitte kusagilt ja kohalikud elanikud on sunnitud maksa kaardiga.

Masinaid on käinud lepitamas Loksa linnavalitsuse delegatsioon, politsei ja isegi kohaliku allilma esindaja, seni tulutult.

Hea lugeja! Mida arvad Sina igipõliste konkurentide tülist? Kummal on õigus ja kumb peaks taanduma esimesena – kas see, kes seal esimesena oli, või see, kelles rohkem raha on? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides.

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

1 kommentaar

  • raino

    16. nov. 2019 - 16:05

    mõlemad minema ja otto automaat asemele

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mida ootad algavalt kevadelt kõige rohkem?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles