Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

TV3 hakkab näitama uut ellujäämis realityshowd „Kaks kanget Kanal 2s“

Kaks kanget Kanal 2s ehk Kristjan Jõekalda ja Teet Margna sukelduvad uues seriaalis Kanal 2 telgitagustesse (foto: Kanal 2)
jagamist

Hiljuti ootamatult Kanal 2-e poolt hüljatud Teet Margna ja Kristjan Jõekalda on valmis saanud värske realitysaate, kus nad hakkavad näitama oma igapäevast võitlust ellujäämise nimel Kanal 2-s.

“Kaks kanget Kanal 2-s” on Margna ja Jõekalda seniste reisisaadete loomulik jätk, nö hüvastijätusaade ühe etapiga oma elus.

Tegemist on meeste senise elu kõige raskema reisiga, sest näiteks Teet Margna avastab viimastes osades õudusega, et tema pangakontod on täis saanud. Kristjan Jõekalda omakorda avastab, et tema kontod on üldse suletud, sest seal pole aastaid midagi toimunud.

Uus show on täis põnevust

„Nagu kõik juba teavad, siis meie värskel realityshowl on ühest küljest traagiline lõpp, sest meid pekstakse Kanal 2st minema aga teisest küljest paistab realityshow lõpus meile ka väike lootuskiir, sest TV3 võtab meid oma rüppe tagasi,“ kirjeldas telemees Teet Margna shows toimuma hakkavat.

„On nuttu, on naeru, on rõõmu- ja on kurbusepisaraid, ja on õudsaid koosolekuid, kus Kanal 2 juhatus meie peale karjub. Aga tegelikult jutustab see show kahe lihtsa Eesti mehe igapäevasest võitlusest leivapalukese nimel,“ kirjeldab uut showd Kristjan Jõekalda.

Oma eelmistes saadetes on duo Margna/Jõekalda käinud reisil Lõuna-Ameerikas, Venemaal, Ameerika Ühendriikides, Kagu-Aasias, Soomes, Indias ja Kaukaasias. „Meie hakkama saamise värskes realitysaates teebki ilmselt väga raskeks fakt, et meil ei ole juhendaja ja kaitsjana seekord kaasas tuntud rännumees Tiit Pruulit, kes meid muidu alati reisidel aidanud on. Seekord peame me Kristjaniga kahekesi kuidagi oma tee leidma,“ märgib Margna.

Veel ei ole ametlikult teada antud, kas Margna ja Jõekalda taaselustavad uues kanalis ka oma kunagise ülipopulaarse show “Ice Dog M”. (foto: TV3)

Osa sisu jätavad tegijad ka saladuseks

„Ega me siis kõike ka kohe vaatajatele ära rääkida ei saa, mis toimuma hakkab. Osa jätame ikka saladuseks ka, näiteks pakub vaatajatele kindlasti huvi Kanal 2s toimunud viimane koosolek, kus meil kästi võtta oma kaabud ja ära minna,“ lisas Jõekalda. „Saates näitamegi siis ka seda, kuidas mina otsin oma kaabut mitu päeva mööda Kanal 2 kontorit taga ja alles päevi hiljem saan aru, et aga ma ju ei kannagi kaabut,“ naerab Jõekalda.

„Tuleb lõbus saade igatahes,“ lisab Margna.

Uus realityshow „Kaks kanget Kanal 2-s“ läheb esimest korda eetrisse 1.veebruaril 2019. Saade hakkab jooksma TV3s reede õhtuti kell 20.00.

Hea lugeja! Mida arvad Sina Margna ja Jõekalda uuest teleshowst – kas Sa vaataksid seda? Anna oma arvamusest loo all märku!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles