Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Ülimalt täpne nädala horoskoop, 21.- 27.jaanuar

Tähed eksivad harva. Neid tasub uskuda ja oma elu nende soovituste järgi sättida.


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jäärade uusaastalubadus oli, et vähem möliseda ja rohkem pikaajalistele projektidele pühendada end. Nende mõlemaga on Jääral elus tavaliselt probleeme ja uusaastaööl seetõttu ka taolised lubadused antud said.

Esimest lubadust ehk vähem möliseda ja rohkem enne mõelda, murdis impulsiivne ja spontaanne Jäär juba 1.jaanuaril kell 1 öösel kui keegi ei olnud nõus tema plaaniga lasta rakette toas. Teine lubadus ehk pikaajaliselt millelegi pühenduda, murdus või murdub sel nädalal, sest Jäär arvab, et kuni kuu aega on juba päris pikk aeg. Seega kui Jäär alustas sel aastal mõnda pikka tööprojekti ja lubas kõigile suure suuga suurt pühendumist, siis võib nüüdseks olla kindel, et seda ei juhtu.

Soodne nädal Jääradele jääl kukkuda - nende paks karvkate pehmendab kukkumist kõvasti.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnn jumaldab rahu ja kodusoojust ning tema pidas oma aastavahetuse kodus. Seal andis Sõnn ka oma uusaastalubaduse - käia rohkem väljas ja olla rohkem avatum inimene igasuguste muutuste osas. Kuigi Sõnn neid südamest vihkab, sai ta aru, et arenguks oleks seda vaja. Sõnn hoidis sõrgu selja taga risti, et ei peaks valetama.

Sõnn ei ole siiamaani kumbagi oma lemmiktegevust siiski unustanud ning murdis uusaastalubadust kohe kui need antud said. Ta pole õues siiamaani käinud ega ole ka rohkem avatum kui ta enne oli. Sõnn on ka üks väheseid tähemärke, kes moe pärast lubas igasuguseid asju kokku aga tegelikult sisimas teadis, et ta ei täida neid niikuinii.

Soodne aeg kodusteks tegevusteks. Ja rohkem kinnisem olemiseks.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikud on tähtkuju, kelle mõtteid ja tundeid valitsevad kaks vastandlikku poolust. Seega võib Kaksikute jaoks usaldusväärselt nii endale kui ka teistele antud lubaduste täitmine mõnikord üsna keeruliseks osutuda. Et mitte öelda võimatuks osutuda.

Uusaastaööl ajas kõiki ilmselt kõige rohkem segadusse just Kaksik, kes karjus ühel hetkel üle toa, et ta jätab joomise maha ja järgmisel hetkel karjus, et peab ikka rohkem jooma. Kui keegi ütles valju häälega välja mõne soovi, siis kordas seda kohe ka Kaksik ning selle järel hüüdis juba täiesti vastupidist soovi. Kaksikud on tähemärkidest kõige bipolaarsemad ja seetõttu on neil ka kõige raskem antud lubadusi mitte täita või siis täita. Vahet pole, segadus on igatahes suur.

Tänaseks on Kaksikud oma uusaastalubadusi muutnud juba niipalju kordi, et nad ise ka enam ei tea, mida nad täitnud on või mis lubadusi nad juba rikkunud on.

Soodne aeg muuta oma meelt asjade suhtes.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähk on oma loomult väga tundeline tähemärk. Kõik uus on võõras ja seega tulevik paistab talle tihti tume ja keeruline, lihtsam on elada minevikumälestustes. Sest seal oli kõik turvaline ja soe, kõik õudsad asjad, mis olid, said läbi ja üle elatud.

Seetõttu andiski Vähk aastavahetusel lubaduse, et kõik läheb edasi samamoodi nagu läks eelmisel aastal. Võib olla kindel, et just Vähk on see, kes oma lubadusest ei tagane ja tal lähebki kõik samamoodi edasi nagu läks enne.

Soodne aeg Vähil võtta välja oma päevik ja vaadata punktipealt, et kõik läheks edasi samamoodi ja et ei tuleks ometi mingeid ootamatuid uusi asju.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvid on oma olemuselt tõelised dramaqueenid. Kui keegi korraldas aastavahetusel lamenti, siis oli see Lõvi. Teised esitasid vaiksel oma uusaastasoovid ja Lõvi oli siis see, kes neid kõiki kritiseeris ja maha tegi, tuues kaasa uusi draamasid. Kui Lõvil soovitati uuel aastal vähem draamatseda, tõmbas Lõvi ka sellest draama üles.

Kuid kuna Lõvi pole enda hinnangul just loll loom, siis sai ka tema aru, et ehk oleks mõistlik natuke tagasi tõmmata ja nii ta sellise lubaduse ka andis.

Kuid kuna üks õige tulihingeline Lõvi ei ütle kunagi ära mõnest mahlakast stseenist või teatraalsest draamast, siis oli antud lubadus tema jaoks siiski üle jõua käiv. Võib olla enam kui kindel, et lõviosa Lõvidest on tänaseks oma lubaduse unustanud ning tõmmanud üles mingi draama seoses mingi suvalise pisiasjaga.

Soodne aeg on Lõvidel olla nemad ise ja draamatseda nii nagu torust tuleb.

Neitsi

23. august – 22. september

Kuna Neitsid on perfektsionistid, siis võime neile kohe ära öelda, et sellest aastast pole neil midagi täiuslikku oodata. Jah, Neitside uusaastalubadus oli, et ka sel aastal teevad nad kõike ideaalselt ja südamega aga meil on neil uudis - tähti see ei huvita!

See uudispomm võib Neitsisid kurvastada aga midagi pole teha - tähed on tähed ja nende otsuse vastu ei saa. Seega Neitsid võivad soovida mida iganes aga nad on ainuke tähemärk, kelle soove tähed kuulda ei võta.

Soodne aeg on Neitsidel ruttu midagi muud soovida, sest nende praegune soov jätab kõvasti soovida.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalud on harmooniat ja rahu armastavad ning üritavad stressi ja keerulisi väljakutseid vältida. See aga tähendab seda, et Kaalud on pidevas konfliktis ümbritseva maailmaga - tuleb minna tööle ja täita tööülesandeid. Kodus tuleb koristada ja anda kassile süüa. Sõbrad tulevad külla ja tuleb neile kokata. Oh kui palju jama, millega Kaalud oma elus tegelema peavad.

Kaalud ise arvavad muidugi, et nemad on ainukesed, kes maailmas tööd rabavad ja seega lubasid nad aastavahetusel, et võtavad sellel aastal rahulikumalt. Kuna aga kõik teavad, et Kaalud on hästi kohusetundlikud, siis visatakse talle praegu tööd nii ette, et tapab. Sellega on murtud juba ka Kaalude uusaastalubadus - teha vähem tööd.

Soodne aeg Kaaludel end kokku võtta ometi lõpuks ja tööle korralikult hakata! Passid seal diivanil pesas, ah? TÖÖLE, laiskvorst!

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpioneid ootab ees kohutav nädal. Lihtsalt kohutav. Ja oma uusaastalubadused on nad ka juba murdnud. Kohutav tähemärk.

Tähed ka ütlevad, et Skorpion on väga kohutav tähemärk. Vähemalt sellel nädalal.

Soodne nädal teistele tähemärkidele ükskõik mille tegemiseks aga täiesti kohutav nädal Skorpionile ükskõik mille tegemiseks.

Ambur

22. november – 21. detsember

Kuna aastavahetuse keskööl oli Ambur suure tõenäosusega šampuseklaaside kokkulöömise ja toosti ütlemisega niivõrd hõivatud, siis võis uusaastalubaduste andmine sootuks ära ununeda. Või kui Ambur midagi ka lubas, siis ise ta seda ei mäletanud hommikul.

Aga seal pole ka mingit vahet, mis ta lubas või millal lubas. Ambur võib lubada endale või teistele mida iganes aga kuna ta on eriline tuulepea, siis vaatab ta kindlasti lubaduse meeldetuletajale suurte silmadega otsa ja küsib, et kas tõesti tema lubas midagi sellist. Ja kuna ta on kõigile teada tuntud põhupea, siis ei pane keegi seda ka talle pahaks.

Aga üks asi on jah kindel, et ükskõik, mida ta ka lubas, kindlasti on ta seda praeguseks juba murdnud.

Soodne nädal Amburitel jälle midagi lubada - aasta alles algas ju.


Antud päikesemärgi esindaja võiks endale lubada, et on edaspidi pisut taktitundelisem. Ausus ja järsk otsekohesus võivad omavahel küll seotud olla, kuid leidub olukordi, kus üks suur annus delikaatsust võib ainult kasuks tulla!

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukits on sel nädalal endiselt sõiduvees - enam ei ole ees mingeid mõttetuid pühi ja tähistamisi ja töö saab käia täiea hooga.

Kaljukitsele teeb headmeelt ka see, et enamik tähemärke on oma mõttetud uusaastalubadused juba unustanud ja neid lubadusi rikkunud ning on seega rohkem pühendunud tööle. Ja see Kaljukitsele sobib. Ta lausa utsitab teisi kaasa rääkima oma murtud lubadustest, kuulab nad kannatlikult ära ja siis patsutab neile jutu lõpus õlale ja ütleb, et kle pole hullu, läheb üle - aga hakkame parem tööd tegema, saab asja paremini unustatud!

Kaladele sobib teiste tähemärkide murtud lubadused sellepärast, et Kaljukits lubas aastavahetusel ainult ühte asja - hakata VEEL rohkem tööd tegema. Ja tähed näitavad, et Kaljukits on väga tõenäoliselt ka ainuke tähemärk, kes oma lubadust siiani murdnud pole ja ilmselt ei murragi. Ja loomulikult vihkavad teised tähemärgid teda sellepärast veel rohkem.

Soodne aeg on Kaljukitsel otsida endal juurde veel rohkem tööd. Puhkus on nõrkadele ja teistele tähemärkidele.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalajad on emotsionaalsed introverdid, kes lasevad end häirida igast hetkeemotsioonist. Nad lukustavad end kiiresti iga vähegi häiriva asja peale ja on siis emotsionaalselt suletud pikka aega.

Seega kui keegi küsis Veevalajalt, et mis sinu uusaastalubadus on, tõmbus Veevalaja nagu kilpkonn kiiresti oma kesta sisse ega tulnud sealt enam välja enne 10.jaanuarit. Veevalaja võttis seda küsimist kui isiklikku rünnakut ja loomulikult ei vastanud ta midagi. Seega keegi ei teagi täpselt, kas Veevalaja midagi lubas või ei lubanud üldse.

Kuid tähed teavad, mida Veevalajad lubasid ja teavad ka seda, et nad on seda juba rikkunud. Häbi-häbi, Veevalaja püksis käbi!

Soodne aeg on Veevalajal vähemalt mitte õues vett valada, sest väljas on külm ja see külmub ära lihtsalt. Puht praktiline soovitus.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kalad lubasid endale, et uuel aastal raiskavad nad vähem raha ja nad soovisid, et neile jääks iga kuu lõpus pisut raha kontole alles. Kuid kuna Kalad on suured raiskajad ja raha lugeda ei oska, siis on nemadki oma lubadust praeguseks juba ammu rikkunud ehk nad on ära raisanud aasta alguses saadud palga ja kontol valitseb tühjus.

Tõenäoliselt läks Kalade raha detsembrikuiste krediitkaardiga tehtud kulutuste katteks ja seetõttu on nüüd ka näpud põhjas. Võib küll süüdistada naabri Murit ja valitsust aga kulutused tegi Kalad ikkagi ise. Peab peeglisse vaatama ja nutma natuke - paremaks sellest ei lähe aga vähemalt saab võibolla korraks mõtted eemale oma suurtest kulutustest ja murtud lubadustest.

Kaladele on soodne nädal otsida soodsaid nuudlite pakkumisi poodidest. Neid läheb tal vaja.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles