Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

ÜLLATAV! Selgus tegelik põhjus, miks Kõlvart ei taha Lasnamäe kanalit Hollywoodi filmiks kinni panna

Kõlvartile ei meeldi Pattinsoni varjus olla. (foto: Terje Atonen)
jagamist

Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart ütles, et Lasnamäel asuva Laagna tee sulgemine filmivõtete tõttu terveks kuuks ei tule kõne alla. Nüüd on selgunud ka tegelik põhjus,miks linnapea tee sulgemisest midagi kuuldagi ei taha.

Kõlvarti sõnul on linna esimene ja peamine põhjus, miks kuuks ajaks Laagna tee sulgemine pole mõeldav, see, et talle pole pakutud ühtegi rolli Christopher Nolani uues filmis „Tenet“.

Kõlvarti ärritas kondine Pattinson

„Mina ei saa aru nendest Hollywoodi tähtsatest ninadest – tulevad siia filmima mingit actionfilmi ja toovad peaossa mingi kondise ülemakstud Robert Pattinsoni. See mees ei jõua ju liiklusmärkigi käes hoida, rääkimata pahade vastu võitlemisest,“ kommenteeris Kõlvart.

„Pakkusin filmitegijatele korduvalt, et ehk leiduks filmis rolli ka ühele eriti heas füüsilises vormis mehele, kes saavutanud auhinnalisi kohti rahvusvahelistel poksi-, taekwondo- ja kikkpoksivõistlustel, sealhulgas ka hõbemedali III võitluskunstide maailmamängudel. Ning kellel on veel lisaks ka taekwondo’s must vöö aga mulle öeldi korduvalt ei – polevat ikkagi selline film ja sobiv karakter,“ meenutab Kõlvart kohtumist filmiinimestega.

Kõlvart võiks vabalt olla Hollywoodi uus Jackie Chan aga Hollywood on lihtsalt loll ja pime ja ei oska teemanti ära tunda. (foto: Jüri Ratas)

„Mis mul muud siis üle jäi – kui ikkagi ei soovita filmi kvaliteeti tõsta, siis ei soovi mina ka linna maad selleks anda,“ märkis solvunud mees.

Kõlvart pakkus filmitegijatele ka ise ideid välja

„Aga ma olen kannatlik mees ja ei jätnud jonni. Seadsin neile üheks tingimuseks ka võimaliku kultuuriprogrammi, mille filmistuudio võiks linlastele välja pakkuda,“ sõnas Kõlvart.

Kõlvart näeks ennast filmis hea meelega jedi-võitlejana.

“Mulle tundub, et kui selline asi (Christopher Nolani filmi “Tenet” võtted – toim) võib juhtuda, siis ei ole see mitte ainult meie jaoks suur au ja võimalus, vaid ka võimalus, mille Tallinna elanikud annavad sellele filmile. Me hea meelega vaataksime läbi kultuuriprogrammi, mida võiksid projekti eestvedajad meile pakkuda. Sellistel tingimustel on võimalik teemat arutada,” rääkis Kõlvart.

„Näiteks käisin ma välja idee, et nad teeksid minust dokfilmi, mida saaks hiljem siis kultuuriprogrammi raames linnarahvale näidata. See oleks lugu ühest väikesest poisist, kes kunagi siia riiki oma vanematega tuli ja kes tänu võitluskunstidele ja suurele isiklikule kannatlikkusele töötas end üles läbinisti korrumpeerunud süsteemis ning tõusis seeläbi üleriigiliseks või vähemalt üle ühe linnaosaliseks kangelaseks,“ selgitas Kõlvart.

„See oleks lugu headusest ja ühe jalaga kurjusest, kus headus loomulikult lõpuks võidaks.“

Või siis musketärina, kes samuti pahade vastu võitles ja võitis.

Kui tingimusi ei täideta, kanalit ei saa

„Ma tegin filmitegijate eest isegi pool tööd ära kui kujundasin õhtuti peale tööd valmis isegi vastavad filmiplakatid aga mingil arusaamatul põhjusel vaadati ikkagi minu peale viltu,“ rääkis mees.

„Ma olen seega teinud kõik enda poolt, et filmimine ikkagi siin toimuks aga pole näinud teiselt poolt mingit vastutulekut.

„Kuidas ma saan niimoodi siis Lasnamäe filmimiseks kinni panna kui ma isegi ühtegi rolli seal filmis ei saa?“ küsib Kõlvart.

Christopher Nolani filmi võtete tõttu võib tekkida juulikuus vajadus sulgeda mitmeks nädalaks Lasnamäe kanalina tuntud Laagna tee, mis tooks kaasa ulatuslikud liikluskorralduse muudatused.

„Enne kui ma pole näinud linna ja rahva jaoks ühtegi head diili, ei näe ma põhjust ka kanalit sulgeda,“ lisas linnapea Kõlvart.

„Pange siis kirja see ka, et hea diili all mõtlen ma mingisugust rolli filmis, et segadust ei tekiks kui need filmiinimesed seda uudist loevad,“ palus Kõlvart.

SEOTUD LOOD:

ÜHE AJASTU LÕPP: Tallinn loobub trammidest, asemele tulevad dresiinid

ASI AMETLIK: „Õnne 13“ lõpetab, viimase osa võtab üles tuntud Hollywoodi režissöör Christopher Nolan

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu mah

1 kommentaar

  • hatch sandwich bar

    12. juuni 2019 - 13:49

    Hello, I check your blogs like every week. Your humoristic style is awesome, keep
    up the good work!

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles