Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

USKUMATU! Tänaõhtuse Aktuaalse Kaamera ajal kaaperdas teleeetri tundmatu mees

Kas sina tead, kes on see tundmatu AK eetri kaaperdanud mees?
jagamist

Kui tavaliselt teeb Aktuaalse Kaamera Läti reportaaže kõigile teadatuntud ERRi korrespondent Ragnar Kond, siis täna õhtul hõivas teleekraani täiesti tundmatu meesterahvas.

ERRi juhatuse esimees Erik Roose sõnul ollakse intsidendist teadlikud ning šokeeriva vahejuhtumi osas on alustatud sisejuurdlus.

Ootamatu vahejuhtum

Paljud televaatajad märkasid tänaõhtuses Aktuaalse Kaameras, et tavapärase ERRi Läti korrespondendi ja kõigile lihtsasti äratuntava Ragnar Kondi asemel kajastas sealseid uudiseid keegi keskealine kiilast soengut omav meesterahvas.

“Olen Aktuaalse Kaamera uudiseid vaadanud igal õhtul praktiliselt terve oma elu, aga varem pole olnud sellist olukorda, kus ma poleks ära tundnud nende reportereid,” sõnas üks täielikus šokis televaataja.

“Kui täna õhtul tuli peale uudis Lätist, siis sättisin end kohe mugavamalt istuma ja harjumuspärast Ragnar Kondi kajastust kuulama, aga suur oli minu imestus, kui ekraanile ilmus keegi täiesti võõra väljanägemisega meesterahvas.”

“Nimi oli all Ragnar Kond, hääl oli justkui ka Ragnar Kondi oma aga no pilt ei läinud kõige eelnevaga kohe nagu üldse kokku,” oli vaataja murest murtud.

Kas Sina tead, kes on see tundmatu mees, kes kaaperdas täna õhtul AK uudiste Läti reportaaži?

ERR juhtumist teadlik

“Tõepoolest leidis täna õhtul kell 21.00 eetris olnud Aktuaalses Kaameras aset vahejuhtum, kus meie tavapärast Läti uudiste korrespondenti Ragnar Kondi asendas keegi võõras meesterahvas,” kommenteeris juhtunut ERRi juhatuse esimees Erik Roose.

“Võtame juhtunut äärmiselt tõsiselt ning olen isiklikult algatanud rahvusringhäälingu-sisese uurimise, et teha selgeks, kuidas sai võõras meesterahvas Ragnar Kondi asemel eetrisse,” lubab Roose.

“Mõistame siin ERRis suurepäraselt, et meilt kui rahvusringhäälingult oodatakse uudiste kõrget taset, aga ka stabiilsust – antud juhtum on kahjuks selge näide, et ka meie pole 100% kaitstud suvaliste teleeetrisse jalutanud meesterahvast eest,” märkis ERRi juhatuse esimees.

“Vabandame oma vaatajate ees ja lubame, et homme taastub normaalne tavapärane olukord ja meie vaatajad näevad taas teleeetris tuttavat ja turvalist Ragnar Kondi koos oma ikoonilise salli ja mütsiga,” lisas Roose.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

1 kommentaar

  • Kapten Schults

    28. mai 2021 - 09:09

    Mingi kootud juuksepael võiks tal ju olla? Otsaees “Ragnars” ja kõik oleksid rahul!
    Kui aga tõsiselt rääkida, siis tundsid võib olla paljud, et EV kõrval on kummaline naaber, kelle toimetamistest rahvas suurt midagi ei tea.Tema on selle vea parandanud ja ta teeb oma tööd päris hästi ma arvan! Läti ja lätlased ei ole enam nii kummalised, kuigi mõned erisused meie vahele on tõepoolest veel jäänud…

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles