Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Uuring: eestlased ootavad enim lõunast tagasi just rukkirääku

Eestlaste lemmiklind on hoopis rukkirääk - enim igatsetakse just tema karjuvat häält akna taga hommikul kell 5. (foto: NatureGate)
jagamist

Viisime oma lugejate hulgas läbi põhjaliku uuringu, kus küsisime, et kuna kevad on lähenemas, siis millist lindu ootavad eestlased kõige rohkem lõunast tagasi? Tulemused on üllatavad.

Kõige populaarsem vastus oli, et eestlased juba igatsevad rukkirääku, sest tahavad, et keegi karjuks nende akna all kogu aeg kõva häälega. Rukkiräägu poolt hääletas lausa 35% vastanutest.

Ligi 17% ootab tagasi kägu, sest mis mets see ilma käo kukkumiseta on.

Käo kannul oodatakse tagasi ka toonekurge, inimestele hullult meeldib kui ta seal posti otsas nokaga plagistab! Toonekurge ootab tagasi 15% hääletanutest.

Üllataval kombel on suitsupääsuke selles edetabelis alles neljas – pääsukesi ootab tagasi 14% eestlastest. Põhjusena toodi välja fakt, et ta on meie rahvuslind ja oleks tore kui ta inimeste rõdud täis sittuks taas.

9% vastas, et nad on tuvidega ka rahul ja teisi polegi vaja enam juurde!

Ainult 5% leidis, et luiged võiksid juba tulla, sest milline graatsia! Milline ilu!

Kõige vähem (ka 5% aga vähem hääli) ootavad eestlased tagasi parte, ükskõik, milliseid. Need, kes parte tagasi ootavad, ütlesid põhjuseks selle, et siis saavad nad neid tiigi ääres saia täis sööta jälle!

Hääletajaid oli kokku 130. Väga tublid! Laske samamoodi edasi!

Uus küsitlus on juba üleval. Viimasel ajal on tulnud mitmeid uudiseid, kus vanade kinode või muude ajalooliste hoonete asemele on ehitatud mõni kaubanduskeskus. Seekord uurimegi, et millise tuntud hoone asemele võiks tulla mõni suur kaubanduskeskus või muu kauplus.

Ole hea ja anna oma arvamusest märku, sest kui nädala pärast selgub võitja ehk enim hääli saanud tuntud hoone, siis selle asemel uus pood ka tuleb! FAKT!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles