Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Uuring: eestlased soovivad uut kaubanduskeskust näha eelkõige Tallinna linnavalitsuse asemel

Just siin näeksid eestlased kõige meelsamini uut poodi - hea asukoht ja palju ruumi. Lisaks saaks parasiitidest lahti. (foto: Tallinn.ee)
jagamist

Viisime oma lugejate hulgas läbi laiapõhjalise uuringu, kus küsisime, et millise Eestis tuntud hoone võiks vabalt kaubanduskeskuseks muuta ja tulemused on jahmatavad.

Viimastel aastatel on mitmeid kultuurilise taustaga hooneid muudetud tuimadeks kaubanduskeskusteks – olgu selleks siis mõni vana kino – või teatrihoone. Rahval pole sealjuures kunagi lastud oma arvamust sekka öelda – kuni tänaseni.

Niisiis, tulemused.

Lausa 22% hääletanutest ütles, et kaubanduskeskus tuleks rajada Tallinna linnavalitsuse majja – las ametnikud teevad tööd hoopis nö põllu peal.

Samuti 22% (aga mõned hääled vähem) leidis, et pood tuleks rajada hoopis Toompea lossi, sest vanalinnas, seal kõrgel, polegi ühtegi suurt kaubanduskeskust.

19% küsitletutest arvas, et Oleviste kirik oleks selleks sobiv koht – mõnus oleks palvetada ja samas kohe ka oma juurikad ära osta.

Ainult 12% märkis ära, et uus kaubanduskeskus võiks tulla Laulukaare alla – Tallinn vajabki üht mõnusat vabaõhu kaubanduskeskust.

Tervelt 9% ütles, et Kalma sauna – super idee – käid saunas ja saad kohe ka ostud tehtud.

Presidendi lossis ei soovi keegi eriti uut poodi näha – ainult 8%. Nemad ütlesid, et Kadriorgu olekski hädasti vaja suurt kaubanduskeskust.

Kõige vähem, ainult 7% häältest sai Tallinna teletorn – kuigi lugejad arvasid, et ühte hea vaatega kaubanduskeskust olekski juurde vaja, siis ilmselt asub see inimeste jaoks ikka liiga kaugel kodust.

Hääletajaid oli kokku 156. Aitäh kõigile vastajatele.

Uus hääletus on juba üleval ja täna uurime teie suhtumist sotsiaaldemokraat Rainer Vakra plagiaadiskandaali. Ajage siis näpud soojaks ja minge hääletaga – ainult nii sünnib tõeline tõde – rahva tõde!

 

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles