Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

UURING: eestlaste hinnangul pole pärast Priit Kutserit olnud ühtegi TÕELIST internetitrolli!

Eestlaste arvates on üks ja ainuke õige internetitroll ikkagi vana hea Priit Kutser, kes väidetavalt tellis iga kuu uue klaviatuuri, sest vana oli nii läbi kommenteerimisest! (foto: Teet Malsroos)
jagamist

Viisime oma lugejate hulgas läbi äärmiselt laiapõhjalise süvauuringu/süvaküsitluse, kus tahtsime teada, kas meie lugejad tegelevad internetis trollimisega. Tulemused võivad teid üllatada.

Niisiis uurisime trollimise kohta. Kõige populaarsem vastus oli, et pärast Priit Kutserit pole olnud ühtegi TÕELIST internetitrolli! Nii vastas lausa 26% hääletanutest. Vot siis, mis välja tuleb. Eestlased nostalgitsevad.

Populaarsuselt teine vastus küsimusele, et kas sina tegeled internetis trollimisega, oli, et jah, muidugi tegelen, sest minu nimi on Ruuben Kaalep. Nii vastas lausa 24% inimestest. Ehk siis 24% eestlastest on tegelikult Ruuben Kaalep. Võimekas noormees.

Sama palju (aga mõni hääl vähem) ehk 24% ütles, et pole elus kordagi isegi internetis käinud! See hääletus ei lähe arvesse! Näete riigiisad, 24% rahvast pole isegi internetis käinud kordagi! Mõttekoht!

Tervelt 11% vastas, et internetis teisi trollida on tore ja vahva, kõik peaks sellega tegelema! Häbi, häbi teile!

Ainult 6% märkis ära, et nemad trollimisega ei tegele – ei, jumala eest mitte! See ei ole ju ilus tegevus! Väga tublid, nii jätkata. Kahju, et teid nii vähe on.

4% vastanutest küsis, et  kas internetis saab kedagi trollida vä? Kohe hakkan tegelema! Kuradi jama, et neile see mõte nüüd pähe sai pandud!

Kõige vähempopulaarsem vastus oli: internetitroll on minu keskmine nimi! Nii vastas ainult 3%.

Aitäh kõigile tublidele hääletanutele, keda seekord oli lausa 185.

Uus küsitlus on juba üleval ja seekord tahame me teada, et kui te läheksite märtsis valima ja teiega koos siseneks valimiskabiini mustas riietuses mees, kes hoiaks teil relva kuklas ja ütleks, et te võite valida ainult 7 tuntud eestlase vahel, kes nendel valimistel osalevad. Kelle te valiksite?

Andke aga julgelt oma arvamusest meile teada – ainult nii selgub tõde!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles