Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

UURING: kohtumine Marju Kariniga peletaks enamiku tühiste probleemidega EMO-sse pöördujad

Oh õudu, täna abi ei saagi, ainult surmasüsti - Marju Karin on ees.
jagamist

Pole mingi saladus, et enamik erakorralise meditsiini osakonda pöördujad vajavad tegelikult ainult rahu ja külmakompressi. Värske uuring näitab, et EMO järjekordi aitaks lahendada kohtumine näost Eesti parima kuumaõhupalli jäljendaja Marju Kariniga.

Uuring viidi läbi 10 000 viimasel ajal EMO-sse pöörduja hulgas, kellest enamik ootavad seal 4 tundi, et teada saada, et neid aitab ainult rahulikult puhkamine ja külmakompress.

Lahendus järjekordadele on olemas

Uuringu viisid läbi Tallinna Ülikooli sotsiopaatide uurimise instituudi teadlased, kelle teooria kohaselt võib teistsuguse šoki kogemine aidata oluliselt enda tühise probleemi unustamise juures.

“Ehk kui seda teooriat lihtsamalt lahti seletada, siis tähendab see seda, et kui sa vigastad näiteks aiatöödel oma varvast või spordivõistlustel sõrme ja jooksed kohe EMO-sse, siis näiteks Marju Karini kohtamine EMO uksel ja temaga rääkimine võib tekitada tunde, et oled terveim inimene maamunal,” selgitas Tallinna Ülikooli sotsiopaatide instituudi vanemteadur Siiri P. Saiko.

Eesti parim oma näoga kuumaõhupalli jäljendaja Marju Karin sai tuntuks sellega, et alles hiljuti soovitas kõigil, kellel on vaimsed probleemid, ennast ära tappa. Nüüd tuleb välja, et sellel võivad olla ootamatult positiivsed mõjud EMO järjekordadele.

Marju Karin, kes soovitab depressioonis noortel enesetapp teha, on peale Botoxi süstide kuulus ka teises valdkonnas – Eesti parim näost kuumaõhupalli jäljendaja.

“Kui sa ikka tuled erakorralise meditsiini osakonda probleemiga, mis pole tegelikult probleem, nagu näiteks ülespaistetanud sõrm ja sa kohtud enne registratuuri Marju Kariniga, kes ütleb sulle, et ülespaistetanud sõrm on piisav põhjus endalt elu võtmiseks, siis võtab see kaineks ka kõige hullema hüpohondriku ja paneb ta koju tagasi pöörduma,” usub Siiri P. Saiko.

“Meie soovitus on, et Eesti haiglad palkaks Marju Karini enda EMO-de uksele n-ö haiged ja sante tervitama ja meie teooria kohaselt peaks see vähendama EMO-de järjekordi isegi kuni 95%,” leiab ta.

Eestis tegutsevad haiglad ja nende EMO-de osakonnad polnud veel valmis kommenteerima Tallinna Ülikooli sotsiopaatide uurimise instituudi värsket uuringut, kuid ütlesid, et esialgsed tulemused on paljulubavad.

Lugu meeldis? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (7)

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Sina oled juba selle paki, mida sa ei tellinud, pakiautomaadist ära toonud?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles