Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Uuring: veganid pühitakse maa pealt ära hiljemalt aastaks 2050

jagamist

Viisime oma lugejate hulgas läbi laiapõhjalise küsitluse, mille eesmärgiks oli näidata, et veganid ei saa naljast aru. Uuringu tulemused pakkusid null üllatust – nii täpselt ongi.

Ehk siis küsisime Lugejakirja lugejatelt, et milline toituja loom ta on ja mida süüa eelistab.  Vastajaid oli täpselt 100 ehk siis taas saab siit teha vägagi laialivalguvaid ja suvalisi järeldusi. Aga tulemusta juurde siis.

Tuli välja, et tervelt 56% ehk 56 vastajat ütles, et nad on omnivoorid ehk kõigesööjad. Maailma tuleviku mastaabis oled sina üks suuremaid jätiseid, sest omnivoorid ongi need, kelle pärast maailm hukka saab sellele lihtsal põhjusel, et teiesugused söövad siin planeedi puhtaks.

Nüüd tuli tükk maad tühja ja 10 küsitlusele vastajat märkis ära, et nad on parasiidid ehk täisjätised. Nemad toituvad peremeesorganismist ja on seega madalaim liik, kes üldse eksisteerib. Mõelge ise, millised nad on – omnivoor sööb kõhu täis ja siis ronib tema selga parasiit, kes siis omakord toitub omnivoorist. Tõeline jätis.

Vähem rõvedad on 8% vastanutest, kes märkisid, et nemad on fükofaagid ehk vetikasööjad. Nemad toituvadki päriselt ka vetikatest ja see on perversne, sest see on ju tegelikult paljude kalade ja veeelukate toit. Samas kui sul on peres üks fükofaag ja sul on maakodus tiik, siis on see igati tänuväärne, et ta olemas on. Lisaks saaks temaga raha teenida ja näiteks naabrite tiigipuhastuseks välja rentida.

Samapalju kui fükofaagte on Lugejakirja lugejate hulgas ka nahktoitujaid ehk skinnyvoore. Nemad toituvad läbi naha ja see on lihtsalt veider. Kuidas see käib? Nad teevad näiteks õhtul valmis hunniku hakklihakastet, panevad selle endale ööseks kaenla alla ja toituvad siis sellest läbi naha. Judinad tulevad peale aga mis teha, sellised inimesed on meil olemas.

Üllatavalt vähe (ainult 7% vastanutest) on meie hulgas karnivoore ehk lihasööjaid. Nemad söövad konkreetselt teisi loomi ja ka see hävitab planeeti ja on üleüldse päris hull.

Veel vähem on meie lugejate hulgas detrivoore ehk jäänusesööjaid. Nemad on konkreetselt raipesööjad. Kui vaadata planeedi tulevikku, siis võiksid olla nemad just selle päästjad, sest suudavad ära elada igasugusest saastast. Tänuväärsed sellid.

Ja jõuamegi nüüd küsitluse absoluutse põhjakihi ehk veganite ehk herbivooride juurde. Nemad on siis need, kes toituvad ainult taimedest ehk söövad ära kõikide loomade toidu. Lisaks on nad kõigis teistest toitujatest by far kõige tüütumad, sest nad kuulutavad ärkamise hetkest kuni uinumiseni absoluutselt igaühele, et nad on veganid ja et kõik teised peaksid ka nende kombel võililli krõmpsutama hakkama. Keegi neid ei salli ja juba nõid Vanga ütles, et aastal 2050 saab inimestel villand ja iga viimanegi kui vegan lastakse kohapeal maha ning nende verega kastetakse neidsamu taimi, mida nad nii väga armastavad hävitada.

Selline sai siis selle nädala küsitlus. Uus küsitlus on juba üleval ja nüüd tahame teada, kallid lugejad, et mida teie arvate seksist robotiga. Olge siis ikka aktiivsed ja vastake meie esitatud küsitlustele – ainult nii selgub tõeline tõde!

Kommentaarid (2)

 • Angus

  16. nov. 2018 - 10:41

  Pole veel saanud proovida aga kui avaneb võimalus, proovin ära! Ses-suhtes, et sellise robotiga, mis täidab ka seda eesmärki. Natuke nadi ja võibolla isegi valus oleks jaurata Kolmanda Planeedi Saladuses nähtud robotitega, kellel teemantipuru oli antud.

  Vasta
 • Beetle Juice

  22. dets. 2018 - 01:32

  See on sulaselge ebaõiglus, ning Lugejakiri on paljastanud oma tõelise pale propaganda väljaandena!

  Kõik peale meie putuktoiduliste (aga ka viiruste) on esindamist leidnud, aga meie säästlik ja eetiline menüü on maha vaikitud!

  Samuti näen, et mainimata on Nakaleeni toitujad (kes toituvad limaste kombitsate abiga mõtetest ning jätavad järele inimese ahervareme: interneti trolli)… ja planeedi Nirbu elanikud “muponaudid”, kes toituvad rohelist kaarti keelega puudutades!

  Tehke kohemaid artikkel ümber! ;P

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles