Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

UUS KRIIS? Valitsus kogunes koosolekule, et arutada Brigitte Susanne Hundi lahkuminekut

Vabariigi valitsus sai kaela uue ja seekord päris kriisi - Brigitte Susanne Hunt teatas, et läks lahku oma järjekordsest kallimast (foto: Sander Ilvest)
jagamist

Vabariigi valitsus kogunes täna õhtul Stenbocki majja kriisikoosolekule, et arutada pommuudist, miks lõppes Eesti riigi rahvusliku aarde Brigitte Susanne Hundi järjekordne suhe.

Kuigi koosolek veel kestab, on juba teada , et valitsuse kriisikoosolekul otsustati, et korraks jäetakse kõrvale isegi abielu rahvaküsitlus, rääkimata koroonakriisist, sest BSH lahkuminek vajab kõige kiiremat lahendamist.

Kriise on veelgi

Lisaks Brigitte Susanne Hundi lahkuminekule on täna õhtul laual ka teine üleriigiline lahendamist kriis: nimelt teatas Rannamaja-Merylin, et on tülli läinud oma „Kullakaevurite“ projekti partner sisulooja (HAHAHHAAHAHAHAHAAAHAAAA, toim) Anita Sibulaga.

„Jah, Eesti riik on jõudnud täna tõelise kriisi faasi,“ kinnitas meile ka peaminister Jüri Ratas, kes astus intervjuu andmiseks korraks välja kriisikoosolekult.

„Mind pole seni eriti huvitanud, kuidas on meedia seni käitunud koroona- või valitsuskriiside kajastamisel aga seekord ma palun, et meedia hoiaks arusaadavatel põhjustel sel teemal distantsi,“ ütles peaminister.

Õudne lõpp.

Olukord on kriitiline

Uurime, millised meeleolud valitsevad kriisikoosolekul?

„Olukord on halb, tõesti halb,“ kinnitab Ratas.

„Helir-Valdori näonahk on läinud nii kaameks, et selle kirjeldamiseks on vaja leiutada uus värvinimetus, Mailis Reps nutab lakkamatult, Reinsalu nõuab, et mõistaksime avalikult Brigitte Susanne Hundi lahkumineku hukka  ja Jaak Aab püüab kõigile maske müüa,“ kirjeldab Jüri Ratas Stenbocki majas toimuvat, pisar silmanurgas.

„Aga mis kõige hullem, tegelik peaminister Martin Helme pole siiamaani veel koosolekule jõudnud, et kord majja lüüa“

„Ehk siis oleme tõesti peata hetkel aga ma kinnitan teile, et veel täna öösel me leiame sellele päris kriisile lahenduse ja niipea, kui me seda teeme, saate ka teie seda teada,“ kinnitas Ratas.

Kas Sa kuradi kurat ei olegi veel Lugejakiri.ee ilmumist toetanud? Kliki siia ja tee see parem käbe ära!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles