Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Uus valitsus: selgeks on vaidlemata Stefani kaalulangetus ja Palja Porgandi soolte puhastus

Uus loodav valitsus on peaaegu valmis - veel on vaja selgeks vaielda ainult kaks põhiteemat - Stefani kaalulangetus ja Palja Porgandi mürke täis soolestik.
jagamist

Keskerakonna ja Reformierakonna loodav valitsus on küll kokku leppinud lihtsamad teemad nagu Helsingi tunnel ja neljarealised maanteed aga vaidlused käivad veel kahe põhiteema üle – kuidas saada alla Eesti seksikaima mehe Stefani kaal ning kuidas saada mürkidest puhtaks blogija Palja Porgandi soolestik.

Kui eelmise valitsuse prioriteetideks olid peamiselt rahvusliku aarde Brigitte Susanne Hundi kriisitamised ning Rannamaja osaliste tülide klapitamised, siis uus loodav valitsus pöörab tähelepanu päris probleemidele.

Jäänud ainult põhiteemad

„Reformierakond on alati seisnud hea selle eest, et me mitte ainult ei oleks, vaid ka paistaks muule maailmale toredad, viisakad ning mis peamine, ka seksikad,“ selgitas Reformierakonna esinaine ja tulevane peaminister Kaja Kallas.

„Just seetõttu vaatame me suure murega, kuidas Eesti seksikaimaks meheks valitud Stefani kaal on drastiliselt tõusnud – kinnitatud andmetel on see lause kolmekohaline,“ märkis Kallas.

„Oleme Keskerakonnaga muud ebaolulised teemad omavahel üsna selgeks rääkinud aga nüüd ongi jäänud siis veel need kaks põhiteemat või siis põhiprobleemi, mis vajavad prioritiseerimist ning loomulikult ka lahendamist,“ nentis Kallas.

„Täna seisame meie hea selle eest, et uue loodava valitsuse peaprioriteediks saaks just Stefani kaalulangetus,“ lisas Kaja Kallas.

Tuntud blogija Paljas Porgand valmistumas klistiiriks (foto: internet)

Keskerakond tegeleb puhastumisega

„Keskerakonna jaoks on ilmselgelt põhiprobleemiks kõikvõimalikud mürgid,“ ütles Mailis Reps.

„Erakond on täna veel seest mädanenud ja mürgine – täpselt samamoodi nagu tuntud blogija ja meditsiinieksperdi Palja Porgandi (jäme)soolestik,“ selgitas Reps.

„Kuigi Paljas Porgand on teada andnud, et teeb päevas mitu korda klistiiri, siis pole see tema sõnul erilisi tulemusi andnud ning sealt lekib endiselt suures koguses jäätmeid ja mürgiseid aineid,“ kommenteeris Reps riikliku tähtsusega probleemi.

„On ilmselge, et Paljas Porgand ilma riigipoolse toetuseta ja abikäeta oma soolestikku puhtaks ei saa.“

„Seega seisab Keskerakond täna hea eelkõige selle eest, et uue loodava valitsuse peaprioriteediks saaks just Palja Porgandi soolestiku põhjalik ja lõplik puhastamine,“ lisas Mailis Reps.

Ei Kaja Kallas ega Mailis Reps ei osanud täna veel öelda, millal need kaks riikliku tähtsusega probleemi omavahel selgeks vaieldakse, rääkimata sellest, millal probleemidele lahendusi otsima hakatakse.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles