Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Vabariigi Valitsus: väsisime kriisist ära ja tegeleme muude asjadega, teie aga püsige ilusti kodus

Vabariigi Valitsus väsis kriisijuhtimisest ära ja hakkab nüüd ainult igaüks oma partei asju ajama.
jagamist

Vabariigi Valitsuse kolm koalitsioonierakonda andsid täna teada, et on kriisist väsinud ning on nüüd asunud tegelema kõrvaliste partei asjadega. Inimestel palutakse siiski kriisis olemist jätkata ja püsida ilusti kodus.

Järgneb EKRE, Keskerakonna ja Isamaa ametlik avaldus pärast tänahommikust kriisikoosolekut Stenbocki majas:

Hea Eesti rahvas!

Ärge mõistke meid hukka aga me kõik siin valitsuses väsisime sellest kriisist ära. Seega võtsime juba nädal tagasi vastu kollektiivse otsuse, et iga koalitsioonierakond jätab kriisijuhtimise teisele kohale ja hakkab kriisi ajal tegelema hoopis oma parteipoliitika elluviimisega.

Toome mõned näited:

EKRE: EKRE juhatus on võtnud vastu otsuse, et kriisiga tegelemise asemel hakkame me juba otsima süüdlasi, keda koroonaviiruse Eestisse toomises ja selle levitamises süüdistada. Lisaks pole paremat aega lasta lahti IT-minister Kaimar Karu, kes kohe kuidagi ei sobi meie meeskonda, sest mõtleb liialt oma peaga, tegeleb liialt kriisi ajal ettevõtete probleemidele lahenduse otsimisega ja ei aja seega partei asja.

Isamaa: Isamaa juhatus otsustas, et lepivad sellega, et neist niikuinii selles valitsuses midagi ei olene. Seega saab partei keskenduda ainult oma ühele lubadusele: kukutada pensioni II sammas.

Keskerakond: Keskerakonna juhatus otsustas, et hakkab juba enne kriisi lõppu eputama maksumaksja raha laialijagamisega ja kui aega üle jääb, siis oma koalitsioonipartnerite tegemiste eest vabandamisega.

Aitäh, et olete mõistvad ning ei sekku meie tegemistesse, sest meie küll sel raskel ajal teile leiba ei paku aga tsirkust saate küll niipalju, et kohe on antud!

NB! Vabariigi Valitsus paneb siiski igale Eesti kodanikule südamele, et kuigi valitsus enam kriisiga ei tegele, tuleb inimestel siiski kriisis edasi olla ja püsida kodus, et valitsus saaks rahulikult ja probleemideta oma partei siseasju ajada.

Allakirjutanud:

EKRE, Isamaa, Keskerakond

 

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

1 kommentaar

  • Toit

    19. apr. 2020 - 16:36

    EKRE on avaldamisega nüüd nats hiljaks jäänud, aga kindlasti oleks tasunud ikkagi sisse panna, inimesed ju ootavad ja rõõmustavad iga päikesekiire üle, et Saaremaale kust sai esimene viirus? Eriti saarlase võitlusvaimu hoiab üleval kui teavad Mart Helme (ja Martin) tõi selle mandrilt!!!! Ükskord me võidame niikuinii!!!!

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles