Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Väga vihane lugejakiri: Kas Eesti esilumehelbeke ongi leitud?

Eesti Esilumehelbeke Janek Mäggi
jagamist

Lugejakirjale saabus täna väga kurja lugeja väga kuri lugejakiri. Avaldame selle täismahus siin ka ära.

Tahan oma arvamust avaldada ühe tänase ajaleheloo osas. Nimelt ilmus Eesti Ekspressis lugu riigihalduse minister Janek Mäggist, kes sai kuskil kelleltki sõimata. Ehk siis ilmus lugu ministri kohtumisest reaalse eluga.

Kohtumine oli Mäggile olnud nii reaalne ja nii šokeeriv, et kui artiklit uskuda, siis etendas ta seda kohtumist sõna-sõnalt veel vähemalt neli korda ka teistele inimestele. Neist kolm korda avalikus kohas ja korra kodus naisele.

Ehk siis: minister Mäggi sai kahelt puukallistajalt sõimata. Siis etendas ta seda kohtumist veel vähemalt neli korda sama emotsionaalselt ja lõpuks läks Ekspressi halama, et kuidas küll temaga nii halvasti käituti.

Oh, dziisas küll, mis „mehed“ siin riigis puldis on! Kas tänapäeval ongi mehed ja veel eriti meie riigi juhid sellised, kes esiteks lasevad mingitel suvalistel tüüpidel end omaenese kabinetis täissõimata ja siis lähevad kõigile veel nutma ka, et tal nägu täis sõimati? Sellised „mehed“ juhivadki meie riiki? Mul on ausaltöelda null imestust, et EKRE nii popp on kui taolised lödipüksid mängivad suuri ja tähtsaid riigimehi.

Häbi peaks olema, et ise nii luuser oled, mitte jooksma mööda toimetusi ja halama, et sa oma töökabinetis verbaalselt sakutada said. Hakka parem oma tööd tegema ja hakka seda tegema seda hästi, mitte ära pläkuta kuskil ajalehe esikaanel sellest kui lödipüks sa oled!

Head Lugejakirja lugejad! Kui teil on miskit olulist ka teistele öelda ja arvate, et see võiks ka peale teie kellelegi korda minna, siis pange aga oma lugejakiri või arvamus kirja ja saatke meile. Kui see pole täissaast, siis me selle ka avaldame!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles