Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Valitsus: kehtestame üleriigilise öise alkomüügi keelu, sest rahval ei sobi katku ajal pidutseda

Vabariigi Valitsus on lõpuks ometi hakanud oma rahvast hoolima - nüüd keelatakse öine alkoholimüük, et rahvas oma raha säästaks.
jagamist

Vabariigi Valitsus andis eile teada, et alates 25. septembrist hakkab kehtima üleriigiline alkoholikeeld. Keelu põhjusena toodi välja see, et rahval ei sobivat katku ajal pidutseda.

Peaminister Jüri Ratas kinnitas siiski, et valitsuse seis olevat vaatamata rahva üha kehvemale olukorrale siiski väga hea.

Riigi tervis hea

„Pidutsevad need, kellel raha on – meil on,“ viitas Ratas valitsuse võetavale laenurahale.

„Lihtrahval muidugi see olukord nii roosiline pole,“ märkis peaminister.

„Piirid on praktiliselt kinni, restoranid ja baarid panevad uksi kinni ja koondavad, turismiäri on põhjas ja koondavad, lihtsamate riigitöötajate palgad ei tõuse, ettevõtjad panevad piirangute tõttu järjest oma elutöid kinni ja koondavad, inimesed on üha rohkem hädas oma pangalaenude tagasimaksmisega ja seda kõike veel enne talve,“ loetles Ratas seda, kui hädas rahvas juba praegu on.

Pidu katku ajal ei sobi lihtsalt

„Mis lihtrahva pidutsemisest me siin rääkida saame kui olukord neil nii kehv on?“ küsis Ratas.

„Sellepärast ei jäänudki meil muud üle, kui lõpetada ära öine alkoholimüük, sest hädas lihtrahval lihtsalt ei sobi katku ajal pidutseda,“ selgitas peaminister.

„Kui ikka tööd ja sissetulekut pole, siis tasub lihtrahval hetkel kõvasti oma püksirihma koomale tõmmata, selle asemel, et see lihtsalt maha juua – me ju kaitseme teid endid sellega,“ ütles Ratas.

„Selle kannatame ikka ju kõik koos ära, eks?“

„Aga ühte saame küll kinnitada -rahvas ei pea riigi valitsejate pärast muretsema – meil on kõik hästi. Palgad on noh enamvähem ja saame hakkama. Küll meie pidutseme praegu teie eest, et siis, kui suurem häda on möödas, siis teha seda jälle üheskoos,“ lisas peaminister Jüri Ratas.

Hea lugeja! Mida arvad Sina valitsuse sammust keelata öine alkoholimüük, et säästa lihtrahva niigi nappi ja üha kahanevat sissetulekut? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Hakka Lugejakiri.ee jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha.

1 kommentaar

  • Pille

    19. sept. 2020 - 18:43

    Mina kuulsin jälle raadiost, et teadusuuringute instituut tõi põhjenduseks, et alkoholikeeldu rakendati sellepärast, et inimesed mäletaksid kus nad viibisid eelneval õhtul, õõl jne😜

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mida ootad algavalt kevadelt kõige rohkem?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles