Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Valitsus: kuna suvel ega sügisel polnud meil aega viirusega tegeleda, oskamegi nüüd ainult riiki lukku panna

Vabariigi valitsus on otsustanud hakata vaikselt mõtlema koroonaviirusega võitlemise peale. (foto: Martin Pedaja)
jagamist

Vabariigi valitsus teatas täna, et kuna suvel ja sügisel oli valitsusel aega tegeleda ainult abielureferendumi ja omavaheliste tülitsemistega,  ei oska nad täna teha enam midagi muud, kui kõike piirata, sundida, karistada, keelata ja lukku panna.

Ka möönis valitsus täna, et võib-olla tõesti tuleks nüüd lõpuks ometi hakata ka Teadusnõukoja ja Terviseameti soovitusi kuulama.

Valitsus tänab eestimaalasi

„Kõigepealt tahan ma tänada kõiki eestimaalasi, et olete ise koroonaviirusega võitlemise enda peale võtnud – kannate kõik tublilt maske ja hoiate distantsi,“ sõnas sotsiaalminister Tanel Kiik.

„Aga nagu olete meediast lugenud, siis tõepoolest pole valitsusel olnud ei aega ega huvi koroonaviirusega tegeleda, sest laual on olnud hulga tähtsamad teemad nagu see, kes kellega abielluda võib või siis meie omavahelised kemplemised koalitsioonis,“ sõnas Kiik.

„Nüüd siis olemegi olukorras, kus me ei oska selle viirusega võitlemisel teha enam midagi muud, kui kõike piirata, keelata ja lukku panna,“ möönis Kiik.

„Tagantjärgi tarkusena saame endale ainult tuhka pähe raputada, et peale kevadist karantiini ei kuulanud me ei Terviseametit ega ka kedagi teist, et tulemas on viiruse teine laine ja seega me sellega ka tegeleda ei viitsinud.“

„Võib-olla tõesti tuleks meil nüüd lõpuks ometi ka nende kuulamise teesklemine lõpetada ja ka päriselt kuulama hakata,“ märkis ta.

Rahandusminister Martin Helme tegi täna ka üsna musta huumori valdkonda kuuluva nalja, öeldes, et tema hinnangul on valitsus koroonaviiruse taltsutamisega seni suurepäraselt hakkama saanud.

Hea lugeja! Mida arvad Sina sellest, et valitsus on vaikselt-vaikselt otsustanud lõpuks ometi hakata tegelema ka koroonaviirusega? Kas on ikka mõistlik selle peale aega raisata või peaksid nad jätkama olulisemate teemadega nagu abielureferendum? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles