Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Varro Vooglaid: ideaalis võiksin mina otsustada, kes kellega abiellub ja kui palju seksib

Varro Vooglaid soovib kontrollida, kes kellega abiellub ja kes keda paneb ja millal.
jagamist

“Eestis võiks abielu olla ideaalis lahutamatu ning mina võiksin otsustada, kes kellega abiellub ja kui palju seksib,” ütles Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks (SAPTK) juhataja Varro Vooglaid.

Varro Vooglaiu sõnul käis ta välja idee, et abielu oleks lahutamatu, sest tal enda naine on hakanud viimasel ajal hüüdma unes võõraste meeste nimesid.

Kes on Peeter ja Toomas?

“Kristlastena me peame abieluliitu selliseks, mis oleks lahutamatu,” ütles Vooglaid.

“Me ei arva, et ühiskond peaks sellist asja (lahutust – toim.) tunnustama. Kui sa astud abiellu, siis sa annad pühaliku tõotuse jääda truuks kuni surm meid lahutab. Sellisel juhul inimene peab olema sõnapidamissuutlik,” lausus Vooglaid.

“Kuid kuna olen kerge unega, sest olen pidevas mures Eesti moraalse allakäigu pärast, siis olen viimasel ajal olnud tunnistajaks sellele, et abikaasa karjub läbi une võõraste meeste nimesid – sellest tuli mul ka idee, et abielu võiks olla lahutamatu,” selgitas Vooglaid.

“Kaitsen n-ö enda seljatagust!”

“Ja kes kurat on üldse Peeter ja Toomas?” küsib Vooglaid murelikult.

Soovib kontrolli ka seksimise üle

Abielu lahutamatuse idee pole ainuke, mis Varro Vooglaiul meeles mõlgub.

“Ideaalis näen ka, et mina võiksin otsustada, kes kellega abiellub ja kui palju seksib,” ütles Vooglaid.

“Näiteks võiks abiellumine käia minu väljatöötatud nn tõutunnuste alusel, mis tähendaks seda, et iga abielluda sooviv mees ja naine käiks SAPTKi nn ülevaatuspunktis, kus meie kogenud eksperdid vaataksid nad üle ning paneksid ankeeti kirja iga pisimagi detaili, meestel näiteks munandite suuruse ja kuju,” selgitas Vooglaid oma tulevikunägemust.

“Ja siis nende tulemuste alusel annaksin mina viimase hinnangu, et kas antud abiellude sooviv paar ikka sobib kokku või mitte – annaksin oma viimase õnnistuse, kui tahate,” ütles Vooglaid.

“Loomulikult koostaksin igale abielludea soovivale paarile ka seksimisgraafiku, mis põhineb meie hinnangul, kui palju lapsi antud paar saada võiks,” kommenteeris ta.

“Ideaalis, ütlen veelkord, ideaalis võiksin ma isiklikult olla ka nende paaride esimeste seksuaalvahekordade juures, et olla 100% kindel, et sellest ei tunta mingit mõnu, vaid seksuaalvahekorda astutakse ainult järglaste tegemise eesmärgil,” lisas Varro Vooglaid.

SEOTUD LOOD:

KOHUS: pole 100% kindel, et Varro mõtleb geiseksile ega ka see, et rohkem kui tavaline homoseksuaal

Koalitsiooniläbirääkimistel otsustati keelustada noorte eneserahuldamine kuni täisealiseks saamiseni

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

1 kommentaar

 • Vurri Voogedastus

  10. mai 2021 - 14:31

  Tere lgp portaali tometus!

  Tänan Teid informatiivse artikli eest! Vahel võtab alter ego mu isiksuse üle (kes on, uskuge või mitte, Eesti arhipuritaan! mina, Vurri, nalja teete?) ning jätab olulisema ütlemata: ma tahan ikka ise kõikide paaridega koos vahetult järele proovida, et kuidas siis seks on. Õige mees paneb käed ja kõige muu külge, mitte ei jää kõrvalt vaatama! 😉

  Kõike head
  Vurri

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles