Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Varro Vooglaid vaktsiinivastastele: Ivermektiinil puuduvad nähtavad kõrvaltoimed!

jagamist

Täna Vabaduse väljakul toimuval meeleavaldusel astus üles ka ürituse peakorraldaja Varro Vooglaid, kes kinnitas kõigile, et vaktsiinid on inimeste peal testimata solk ja koroonat saab edukalt ravida ka hobuste ussirohu Ivermektiiniga. “Sellel pole mingeid kõrvaltoimeid!” kinnitas Vooglaid.

Vooglaiu sõnul ootab ta, et tema ja teiste korraldajate poolt antud käsu korras tuleb vaba ühiskonna kaitseks korraldatud meeleavaldusest osa võtma tuhandeid oma peaga mõtlevaid inimesi, kes ei allu kellegi ühelegi käsule.

Vaktsiinid on solk

Vooglaid võttis meeleavaldust avades üles ka vaktsiinide temaatika.

“Meile, oma peaga mõtlevatele vabadele inimestele, surutakse peavoolumeedias peale suurte ravimifirmade propagandat, et vaktsiinid on ohutud ja testitud ka tuhandete, et mitte öelda miljonite inimeste peal,” rääkis Vooglaid.

“Aga kes need inimesed kõik on ja miks nad ei esine oma nime ja näoga avalikus meedias?” on Varro pahane suurte ravimifirmade propaganda peale.

Hobuse ussirohi Ivermektiin töötab

Vooglaiu sõnul ei tasu inimestel siiski muretseda, sest koroona raviks on olemas täiesti töötav ravim, mis testitud ka inimese peal ja kes on kinnitanud, et hobuste ussirohi tõesti töötab.

“Väga paljud kinnimakstud arstid ja teadlased on väitnud, et hobuste ussirohuks mõeldud Ivermektiin on inimeste peal testimata ja ei tööta,” selgitas Vooglaid.

“Aga siin nad eksivad ja rängalt. Nimelt on hobuste ussirohi Ivermektiin testitud Toris elavad EKRE liikme poolt, kes astus regulaarselt vahekorda sealsete hobustega, kes olid saanud Ivermektiini ning tema väidab, et on terve kui purikas ja mingi koroona talle külge pole hakanud,” rääkis Varro Vooglaid kohaletulnutele.

“Pärast seda olen ka ise aktiivne Ivermektiini kasutaja ja võin teile öelda, käsi südamel, et hobustele mõeldud ussirohul pole mitte mingeid nähtavaid ega nähtamatuid kõrvalmõjusid,” kinnitas Varro Vooglaid täna.

Kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (10)

 • Doc

  23. okt. 2021 - 14:49

  Ausalt öeldes et hakkab lausa kahju kuidas inimesi kasutatakse ära. Küll kisub üks pool neid oma agendaga ja siis teine pool enda agendaga ja 1000+ väiksemat omakorda. Ja sama käib ka selle Vooglaidi kohta. Nende pool nüüd pakub kergemat lahendust inimestele,probleemile mida tegelikult pole olemas sest inimesed ise on tekitanud selle illusiooni et mingi pandeemia või nüüd siis koroonaviirus möllab. Keegi pole käskinud kedagi vaktsineerida vaid inimesed ise teevad seda.Kui ainult inimesed saaksid aru kui väärtuslikud ja milleks nad tegelikult võimelised on ja et mitte ükski väärismetall pole väärtuslikum kui inimeste energia. Aga me liigume sinnapoole 😉

  Vasta
 • Kapten Schults

  23. okt. 2021 - 14:51

  “Kõik ei ole lambad! Ei!!”
  (Sven Kivisildnik 23.10. 21. kell14.44. Tallinn, Vabaduse väljak.)

  Vasta
  • Tapeedimuster

   25. okt. 2021 - 21:03

   Täiesti kindlalt olid osad seal meeleavaldusel ahvid, kellele meeldib oma taguotsa imetleda.

   Vasta
 • Roland

  23. okt. 2021 - 17:05

  Seepärast nad siis hirnusidki seal üksteisevõidu

  Vasta
 • Tapeedimuster

  23. okt. 2021 - 20:15

  0% mõistust ja südametunnistust. 110% võimuiha ja eneseimetlust. Eks peab ju pingutama. Valimistulemused jube nigelad 13%. Paistab, et küsitlustes osalesid enamasti need, kes valimas ei käi või tehti seda nagu kuulsat eelarvetki.

  Vasta
 • Tapeedimuster

  23. okt. 2021 - 20:22

  Nende uus tunnuslause oleks : “MEIE ARMASTAME HAIGET EESTIT”.

  Vasta
 • Peeter saaaremäe

  24. okt. 2021 - 01:46

  Kallis Varro, tundub vist, et sinu lähedaste ja sõpradeni pole seeee viirus jõudnud,et nii julgelt paugutad… Aaaa….. Sry see ju
  väljamõeldud viirus..

  Vasta
  • Andres

   24. okt. 2021 - 09:26

   Meil on Eestis selline asi nagu Põhiseadus. Kui on selline pandeemia nagu räägitakse, peab olema välja kuulutatud eriolukord.

   Vasta
 • Tapeedimuster

  24. okt. 2021 - 11:57

  Laulule “Koit” tuleks vaktsiinivastaste toetuseks ikka uued sõnad teha. Praegused kõlavad seal natukene tobedalt.

  Vasta
 • Tapeedimuster

  24. okt. 2021 - 14:20

  Vabana hingamisest peaksid hoopis koroonahaiged laulma. Ja kus see kuninglik loit on kui inimesed surevad, sest osad ei juge end vaktsineerida ja tulevad demonstreerima oma võimu elu ja surma üle. Tegelikult nendega lihtsalt manipuleeritakse ühe erakonna huvides, kes oskab hästi rahvale tsirkust anda aga leiba küll mitte, maasikatest rääkimata.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles