Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

VEEL ÜKS EUROPARLAMENDI VALIMISTE OHVER: Yana Toom kaotas kihlveo pärast jala

Yana Toomil on nüüd ainult üks jalg, (foto: Postimees)
jagamist

Kui veel eile oli selge, et europarlamendi valimistel on ainuke ohver Erik Orgu, kes läks üleöö paksuks, selgus nüüd, et Yana Toomil läks veel hullemini. Nimelt kaotas ta ebaõnnestunud kihlveo tõttu oma parema jala.

Yana Toomil oli seni kaks jalga, kinnitavad mitmed temast tehtud fotod.

Kihlvedu läks kalliks maksma

Nimelt tegi Yana Toom enne europarlamendi valimisi kihlveo Mihhail Stalnuhhiniga. Stalnuhhin ütles, et Yana Toom saab üle 27 000 hääle, Yana Toom arvas, et jääb alla selle.

Selgitab Yana Toom: „Ma olin täiesti kindel, et saan alla 27 000 hääle ja sellepärast sai ka antud lubadus antud. Mihhail ütles mulle kohe, et ma saan rohkem. Oleksin pidanud teda kuulama. Nüüd on mul alles ainult üks jalg aga pole hullu – europarlamendis on ratastoolid olemas aga kahju on ikka,“ kommenteeris Toom.

„Minu jaoks oli tegemist ikkagi olulise kihlveoga. Nimelt ütles Yana, et kui ta saab üle 27 000 hääle, siis lõikab ta omal parema jala maha.“

Yana Toomil pole enam kahte jalga. (foto: Postimees)

 

„Aga kui ta saab alla 27 000 hääle, siis pean mina lõpetama riigikogulase hüvitise eest oma naise auto maksmise ja ma ei tohi enam ka omakirjutatud raamatuid kuluhüvitise eest osta. Mida kuradit? Kes siis minu naise auto eest maksab kui mitte Eesti riik ja kes minu kirjutatud raamatut osta tahaks peale minu?“ kommenteeris kihlvedu Stalnuhhin.

Yana Toom sai 27 003 häält

„Ütlen ausalt, et minu jaoks oli see tulemus tohutu kergendus. Ilmselt ka minu naise ja paari raamatupoe jaoks, kes minu kirjutatud jura avaldada on võtnud. Jah, inimlikus võtmes on kehva, et Yanal nii läks aga parem olgu tema lombakas kui mina jään oma hüvitistest ilma,“ kommenteeris Stalnuhhin.

“Ma olen ikkagi elukutseline rott ja selleks ka jään.”

„Midagi pole teha, kihlvedu on kihlvedu – jala saagisime koos maha ja mina pidasin oma sõna. Järgmine kord läheb ehk paremini,“ arvas Toom.

Seotud lood: Erik Orgu läks üleöö paksuks

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles