Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Venemaa väidab, et on sõda kaotamas, sest Ukrainas on salajases laboris loodud eksperimentaalsed mutantväelased

Ukraina mutansõjaväelased.
jagamist

Viis kuud pärast sõja alustamist Ukraina vastu on Venemaa välja mõelnud uue metsiku seletuse, miks Kremli plaanid riigi kiireks vallutamiseks nii suurejooneliselt nurjusid – sest Ukraina väed muudeti Ameerika juhitud laborites „salajaste eksperimentide“ käigus üliinimlikeks tapamasinateks.

Hoolimata arvukatest teadetest, et Vene väed keeldusid tuhandete kaupa sõdimisest, saboteerisid oma viletsat varustust ja isegi vigastasid end tahtlikult, et sõjast pääseda, väidavad Vene seadusandjad, et Moskva jaoks oli tõeline tagasilöök hoopis „narkootikumide mõju all“ tegutsevad Ukraina sõdurid, kes tunduvad olevat “puhta kurjuse esindajad”.

Taolise väitega tulid esmaspäeval lagedale kaks Venemaa seadusandjat, kes juhivad Ukrainas asuvate „laborite“ uurimise komisjoni.

Venemaa Föderatsiooninõukogu aseesimees Konstantin Kossatšov ja riigiduuma aseesimees Irina Jarovaja esitasid „uurimise“ järeldused. Nad väitsid, et Ukraina sõjavangide vere testimine paljastas „mitmeid haigusi“, mis viitavad sellele, et nendega tehti salajasi eksperimente „sõjalistel eesmärkidel“, mis muutis nad kollasteks ja väga kurjadeks.

„Ja seda kinnitavad ka need jõudlust suurendavad ravimid, mida neile ikka veel antakse, et neutraliseerida täielikult viimasedki inimteadvuse jäljed ja muuta nad kõige julmemateks ja surmavamateks koletisteks,“ väitis ta. “Ja miks nad üldse peaks olema kollased? See pole ju inimlik!”

Need väited on uus versioon n-ö labori vandenõuteooriast, mida Venemaa kaitseministeerium on välja pakkunud, püüdmaks sõda õigustada.

Kliki SIIA ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (4)

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles