Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

VIDEO ja foto! Vaata Pärnu–Tallinna liinil sõidu ajal telefoni näppinud bussijuhi sõnumeid

Pärnu-Tallinna maanteel oma kolleegiga sõnumeid vahetanud bussijuht ja sõnumite sisu. (foto: kuvatõmmis Facebookist)
jagamist

Täna raputas Eestit ühe reisija poolt filmitud klipp, kus Pärnu-Tallinna vahet sõitva bussi juht näppis roolis oma nutitelefoni ja saatis sõnumeid. Nüüd on selgunud ka sõnumite sisu.

Tõe huvides peab ütlema, et tegemist pole siiski täna filmitud klipiga – Tallinna sõitnud buss väljus Pärnust pühapäeval, 3. veebruaril kell 13.00. Tegemist oli Estonian Lines bussiga. Ettevõtte juht Priit Kivi sõnas, et selline käitumine on nende ettevõttes täiesti lubamatu ning koheselt hakati asja ka uurima.

Bussifirma algatas sisejuurdluse

„Palusime bussijuhilt nädala alguses seletuskirja juhtunu kohta, et otsustada, mis temast saab. Sellist asja ei ole meil varem juhtunud ja tegelikult on tegemist värske katseajal oleva bussijuhiga,“ kommenteeris Kivi ja märkis, et bussijuht on iseseisvalt vastutav inimene ning ettevõte ei saa bussijuhtidel kukil istuda ja neid kogu aeg jälgida.

Nüüd on bussifirma sisejuurdlus läbi ja selgus ka põhjus, miks bussijuht nii roolis käitus ja ennast ning teisi ohtu seadis.

Toome siinkohal ära ka bussijuhtide sõnumivahetuse:

Sisejuurdluse käigus bussifirmale esitatud smsid, mida bussijuhid omavahel vahetasid.

Bussijuht sai ärevad uudised kolleegilt

„Kuna tegemist on värske bussijuhiga ehk ta pole seda tööd varem teinudki, siis saatis üks tema kolleeg talle edasi Eesti kõige tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee uudise, kus oli kirjas, et üks meie konkurent, bussifirma SEBE loobus jaanuarist seni aastakümneid rangelt paigas püsinud nõudmisest, et bussijuhil peavad olema nahkvest ja vuntsid,“ märkis bussifirma juht sisejuurdluse tulemust kommenteerides. Lingi kogu selle suure jama tekitanud Lugejakirja loole leiad artikli lõpust.

„See tuli mehele niivõrd suure šokina, et ta pidas vajalikuks koheselt oma pettumust ka kolleegile telefoni teel avaldada. Ausaltöelda oleme nüüd karistuse osas pisut kimbatuses kui tõe teada saime – see teema on bussijuhtidele oluline ja igasugune sekkumine võib tuua kaasa bussivuntside mässu ja seda ei soovi keegi!“ lisas bussifirma juht.

Vaata ka videoklippi, kus bussijuht saab kolleegilt šokeeriva info ja vastab sellele, ise roolis olles:

https://www.facebook.com/peetersepping/videos/2590907767615895/

Video Facebookist.

Hea lugeja! Mida arvad Sina sellest juhtumist – kas karm uudis, mille bussijuht sai, õigustab roolis smside saatmist oma kolleegiga? Anna oma arvamusest meile loo all kommentaarides teada!

SEOTUD LOOD: Ühe ajastu lõpp? Bussifirma SEBE ei nõua enam oma juhtidelt nahkvesti ega vuntse

1 kommentaar

  • Kauron

    22. veebr. 2019 - 21:25

    No täitsa (vabandust väljendi eest) putsis, mida (vabandust väljendi eest) vittu see (vabandust väljendi eest) sitt SEBE endast (vabandust väljendi eest) kurat arvab? Häbi peaks neil olema. Mingu nad ka oma jutuga

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles