Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

VIDEO! Pilti jäänud kaameramees tõstis Eesti tulemust 4 koha võrra

Nüüd siis selgus majas, miks Eesti nii kehva tulemuse tegi - vähe kaameramehi jäi pilti.
jagamist

Kuigi Victor Crone sai Eurovisiooni finaalis etteastega enamvähem hakkama, tõstis Eesti tulemust hoopis pilti jäänud kaameramees. Enne saate algust ennustati Eestile finaalis 22. kohta.

Eesti esindaja Victor Crone astus laupäeva õhtul looga „Storm“ Iisraelis suurele eurolavale ja kuigi tema tuli laval toime, jäi perfektsest etteastest üks pisiasi puudu.

Kaameramees oli liiga vähe aega pildis

Nimelt jäi kaamerapilt õigel ajal vahetamata ja nii said 200 miljonit televaatajat näha, kuidas üks operaatoritest kaameraga lavalt minema jookseb. Kuna kaameramees oli pildil ainult paar sekundit, tõstis see Eesti kohta ainult nelja koha võrra võrreldes ennustustega. Eesti sai 19. koha.

Video järgi jääb mulje, et kivi läheb režissööri kapsaaeda, kuna režiipuldist vajutati vajalikule nupule liiga vara ja kaameramees kadus pildilt seetõttu liiga ruttu.

Vaata videost veelkord seda kohta, mis aitas Eestil parema tulemuse saada!

https://youtu.be/TG0oB4h_WZk

Järgmisel aastal teeb Eesti eurolaulu tiim teisiti

„Me nüüd arutasime peale üritust, et kui ühe kaameramehe paariks sekundiks pilti jäämine tõstis Eesti tulemust lausa 4 koha võrra, siis järgmisel aastal vaatame ennustuse pealt, mitu kaamerameest ja mitmeks sekundiks me pilti soovime nimelt jätta,“ rääkis Eesti eurolaulu tiimi liige Tomi Rahula.

„Kui ennustustabelistes pakutakse järgmisel aastal Eestile näiteks 16-ndat kohta, siis teame, et finaalis tuleks kaamerapilti jätta vähemalt 4 kaamerameest ja igaühte vähemalt paar sekundit ning võit on meie. Lihtne matemaatika,“ sõnas Rahula.

Nüüd liiguvad jutud, et tiim esitab nii kaameramehe kui ka eilse ürituse režissööri Maarjamaa risti kavalerideks Eestile tehtud teenete eest.

Hea lugeja! Mida arvad sina Eesti eurolaulu tiimi plaanist? Kas see võib tõepoolest läbi minna? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles