Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

10 kindlat märki sellest, et sinu kass püüab sulle midagi olulist öelda

No vaata seda väikest selgeltnägijat - siin püüab ta ilmselgelt öelda, et inimesele kukub kivi kohe katuselt pähe.
jagamist

Kassid on inimestega koos elanud juba tuhandeid aastaid ning kassile omistatakse tihti üleloomulikke võimeid. Toome teieni 10 surmkindlat märki sellest, et sinu kass püüab sulle midagi olulist öelda.

Kassid, erinevalt koertest, pole suuremad tunnete väljendajad ega erilised miilustajad. Sellegipoolest on kassidel kuues meel, mis aitab neil halbu asju ette näha.

Siin on märgid, mida iga kassiomanik tähelepanelikult jälgima peaks:

1.Kass kräunub ennastunustavalt oma söögikausi juures. See on väga selge märk, et kass näeb teie majapidamisse suurt nälga tulemas. Kass tunnetab seda ette ja vingub varakult ära toidupuuduse üle.

2.Kass hõõrub vastu sinu jalga. Täpselt sellesse kohta, mida kass hõõrub, võib inimene lähiajal pussitada saada või lendab sinna sisse juhuslik püssikuul.

3.Kass magab sinu rinna peal. Selge märk sellest, et mingi siseorgan annab lähiajal alla ja lakkab töötamast. Südameinfarkti oht on ülisuur!

No mida head siit oodata on?

4.Kass kraabib oma pissimiskastis liiva peale oma junnidele. Perekonnas või suguvõsas on surma oodata – sel viisil talitab kass siis kui ta on ette ära leinas.

5.Kass sisiseb sinu peale kui oled teda tund aega järjest sabast kiskunud. Kindel märk sellest, et sind vallandatakse töölt ja seda suure skandaali saatel.

6.Kass peseb käppadega vurre. On enam kui kindel, et sinu kodus on tulemas suur ülejutus või uputus. Kass peseb end juba puhtaks ja kuivatab ette ära.

7.Kass jookseb toas ringi nagu pöörane. Selgemast selgem märk sellest, et su laps või elukaaslane planeerib sinu juurest kodust ära põgeneda.

8.Kass magab ühe koha peal terve päeva ilma liigutamata. No see peaks olema küll kõigile selge märk – keegi on lähiajal mulla alla minemas sõpradest või tuttavatest.

Siit on ilmselgelt mingi suurem jama tulemas. Pole kahtlustki.

9.Kass nurrub kui teda silitad. Sellega annab kass sulle selge märgi, et sa jääd lähiajal auto või mõne suurema masina alla ja viimane asi, mis sa kuuled, on selle masina mootori mürin.

10.Kass hüppab pappkasti. No pole vist ka vaja pikalt selgitada, mida see tähendab – ilmselgelt keegi varsti kirstu minemas on.

Seega ükskõik, mida kass sinu kodus teeb või kuidas käitub, ta annab sulle pidevalt ülitäpseid ennustusi sellest, mis kohe või lähiajal juhtumas on. Seega ei tasu neid märke mitte kunagi eirata ja tuleb vastavad abimeetmed tarvitusele võtta.

Jälgi oma kassi ja elad paremat elu!

Hea lugeja! Kas sellest loost oli Sulle kasu? Kas jälgid nüüd oma koduloomakest tähelepanelikumalt ja teed vastavad järeldused? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

NB! Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommentaarid (6)

 • plapla

  15. apr. 2019 - 17:41

  Ma ei julge oma kassi enam üldse vaadata nüüd. Panen ta vist teise tuppa kinni ja omale kõrvatropid. Siis ma ei kuule, mida ta ennustab ja siis see nagu ei olekski õige ennustus? Nagu pimedas söödud kalorid ei lähe arvesse, sama loogika järgi.

  Vasta
 • Marvo

  15. apr. 2019 - 21:52

  Super soovitused, olen esmaspäeval teda juba 3 päeva jälginud!

  Vasta
 • Waffa Margus Meigo

  16. apr. 2019 - 18:25

  Minu kass onturvaliselt kassitoidu paki peal mille ma ostsin selleks, et seda sulgedega kõristit saada, nad seda ilma polnud nõus müüma.
  Muidugi elus kassi eluilmaski ei hakkaks võtma, teadagi miks.

  Ega egiptlased vanasti niisama surma inimesi mõistnud/saanud kui nad kassi säält välja smuugeldada proovisid, siis aga varao kellel ajasrändamise meditatsioonid on kukepea, nägi enda ümber londoni muusiumis neid nüüdisaja inimesed ja vihastus sedasi, et soovitas neile mitte aiult kassid vaid koerad ka pealekauba saada, las siis lisaks sajatustele korjavad/orjavad!

  Vasta
 • Kersti

  17. apr. 2019 - 06:31

  Jään siis auto alla ,kuuli saan jalga,uputus kodus ja keegi sureb ok jääb siis igavesti tuppa

  Vasta
 • Sinu nimi

  24. jaan. 2020 - 14:24

  Nii lolli juttu annab ikka kirjutada. Loo autor võiks väheke ennast ravida teatud asutuses.

  Vasta
 • Aino

  5. okt. 2021 - 21:19

  Tra!
  Tõmba oksa oma debiilse jutuga!
  Sa kuradi värdja ajukääbik.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline ilm tuleb sel Jaanipäeval?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles